Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 


План роботи школи під час весняних канікул

1 квіт. 2017
Весняні канікули з 27.03 до 2.04 включно.

ПЛАН  РОБОТИ  ШКОЛИ ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

Завантажити

 

Дата

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

Підпис

27.03.2017

 

«Весняна пташка» (техніка оригамі)

09.00-

10.00

1

Ващенко С.П.

 

 

Виховний захід «Птахи наші друзі»

10.00-11.00

2

Саранчук Т.В.

 

 

Екскурсія до шкільної бібліотеки

10.00-

11.00

3

Данильченко І.В.

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний»

10.00-

11.00

4

Алєксєєва С.М.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс»

11.00-

12.00

5-6

Агалакова С.М.

 

Відвідування Дніпропетровського акваріуму

11.00-

12.00

7-8

Ніколаєва К.С.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» ковзанки

12.00-13.00

8

Безсмольний А.В.

 

Участь у конкурсі «Джура» (стрільба)

12.00-13.00

10-11

Кравчук М.А.

 

Екскурсія до м. Львова з 26.03. по 31.03.2017

 

8-11

Савенко І.В.,

Петлюра Г.В.

 

 

28.03.2017

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний»

09.00-

11.00

1-2

Коваль Л.І.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс»

10.00-

11.00

3

Власова Т.Ю

 

«Весна іде…» (спостереження за природою, ігри на свіжому повітрі)

11.00-

12.00

4

Грущак Н.М.

 

Екскурсія по місту

 

11.00

5-6

Довгай А.А.

 

Екскурсія по місту

11.00

7

Касьяненко Н.В.,

Скиба Л.П.

 

Математичний «Брейн-ринг»

11.00-

12.00

8

Владова Л.С.

 

Година спілкування «Бути культурним – це…» 

11.00-

12.00

9-11

Фурсова А.М.

 

29.03.2017

 

«Великодня писанка» (за місцевими мотивами)

09.00-

10.00

1-2

Поліщук І.М.

 

«Весна навколо» (рухливі ігри на свіжому повітрі)

10.00-

11.00

3-4

Ушакова Д.С.

 

захист проектів «Від повітряної кулі – до літаків»

10.00-

11.00

5

Тереб Л.В.

 

«Трудовий десант» - на території школи

11.00-12.00

6

Брижко І.М.

 

Відвідування Дніпропетровського Історичного музею

11.00-

13.00

7-8

Мирошник Ю.А.

 

Відвідування музею АТО

11.00-

13.00

9-11

Біліченко С.П.

 

Благодійна акція (збір речей, канцтоварів, солодощів) для дітей навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» та школи-інтернату № 3

11.00-12.00

8-11

Біла Н.В.

 

30.03.2017

 

Конкурс малюнків «Весняна прийшла»

09.00-10.00

1-2

Мирошниченко О.С.

 

Відвідування кондитерської майстерні «Веселі карамелі»

10.00-12.00

3-4

Петруненко С.В.

 

Літературна вікторина «Стежинками казок»

10.00-

11.00

5

Чорномаз С.М.

 

Година спілкування «Будьмо толерантними»

 

11.00-12.00

6-7

Бурян І.Г.

 

Екскурсія до аерокосмічного музею ім. А.М. Макарова, відвідування військового госпіталю.

11.00-12.00

8-11

Стріжак Л.М.

 

Відвідування дитячого будинку в рамках проекту «Діти – дітям» в м. Каменське 

13.00

8-11

Біла Н.В.

 

31.03.2017

 

Виставка писанок

09.00-10.00

1-2

Поліщук А.В.

 

Відвідування кондитерської майстерні «Веселі карамелі»

10.00-

12.00

 

3

Бондаревська І.М.

 

 

 

«Екологічною стежиною» (на території шкільного подвір’я)

10.00-11.00

3-4

Смаглюк Н.В.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс»

11.00-

13.00

5-6

Шинкаренко С.І.

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний»

11.00-12.00

7-8

Новицька І.М.

 

Гра «Фінансовий геній»

10.00-

11.00

9-11

Куліда О.П.

 

 

Графік роботи спортивних залів під час весняних канікул з 27.03.17 по 31.03.17

Завантажити

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

27.03.2017 р.

1. Заняття з ігрових видів спорту. Стрітбол.

1000 - 1200

1 - 4

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Спортивні ігри.

1200 – 1400

5 - 7

Агалакова С.М.

Лиходій О.О.

3. Заняття з баскетболу.

1400 – 1500

7 - 11

Агалакова С.М.

Лиходій О.О.

4. Заняття з ігрових видів спорту.

1500 – 1700

5 - 9

Лиходій О.О.

28.03.2017 р.

1. Рухливі ігри, естафети.

1000 - 1200

1 - 4

Лиходій О.О.

2. Волейбол.

1200 – 1400

5 - 7

Агалакова С.М.

Лиходій О.О.

3. Заняття зі стрітболу.

1400 – 1500

7 - 11

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

4. ЗФП. Спортивні ігри.

1500 – 1700

5 - 9

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

29.03.2017 р.

1. ЗФП. Спортивні ігри.

1000 - 1200

3 - 4

Агалакова С.М.

2. Весняні розваги «Спритні, сміливі»

1200 – 1400

1 - 2

Кутовий І.В.

Агалакова С.М.

3. Заняття з волейболу.

1400 – 1500

8 - 11

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

4. Змагання з ігрових видів спорту.

1500 – 1700

5 - 9

Кутовий І.В.

30.03.2017р.

 Рухливі ігри на свіжому повітрі.

1000 - 1200

1 - 4

Лиходій О.О.

 ЗФП. Спортивні ігри.

1200 - 1400

5 - 9

Лиходій О.О.

Кутовий І.В.

Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол.

1400 – 1500

9 - 10

Кутовий І.В.

Заняття з ігрових видів спорту. Футбол.

1500 – 1700

5 - 9

Кутовий І.В., Лиходій О.О.

31.03.2017р.

1. Підготовка учнів школи 2002р.н. до участі у міському турі «Шкільних ігор Дніпра» з баскетболу.

1000 - 1200

7 - 10

Михайлова  В.Д.

2. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол.

1200 – 1300

8 - 11

Михайлова В.Д.

3. Спортивні ігри, розваги на свіжому повітрі.

1300 – 1500

1 – 4

 

Агалакова С.М.

 Змагання. Спортивні ігри.

1500 – 1700

4 - 6

Агалакова С.М.

 

Графік роботи гуртків та секцій  під час весняних канікул з 27.03.17 по 31.03.17

Завантажити

 

Назва секцій та гуртків

Дні занять

Час занять

П.І.П. тренера

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до Ренмей»

понеділок

16.00 – 19.00

Тренер

Шишков Денис Олегович

середа

16.00 – 19.00

п’ятниця

16.00 – 19.00

КПНЗ «СДЮСШОР №6» ДМР, навчально-тренувальні заняття з фехтування

понеділок

16.00 – 19.00

Тренер Агалаков В’ячеслав Сергійович

середа

16.00 – 19.00

п’ятниця

16.00 – 19.00

КПНЗ «Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» ДМР

понеділок - середа

9.00 - 12.00

Тренер Проценко Юрій Григорович

Дніпропетровська обласна спортивна федерація кіокушінкан карате-до

вівторок

15.00 – 17.00

Тренер Коркач Антон Ігорович

четвер

15.00 – 17.00

неділя

10.00 - 12.00

Громадська організація «Дніпропетровськ» навчально-тренувальні заняття з черлідингу

вівторок

15.00-17.00

Ковтунова Анастасія Сергіївна 0938143888

четвер

15.00-17.00

субота

13.00-15.00

«Асоціація аматорів танцювального мистецтва» хореографічний колектив  «Жемчужина»

понеділок

16.30-17.30

Кустова Д. М.

17.30 -20.00

Матвєєва К. В.

вівторок

15.30- 19.30

Матвєєва К. В.

середа

16.30-18.30

Кустова Д. М.

четвер

15.30-19.30

Матвєєва К. В.

п’ятниця

15.30 - 17.00

Матвєєва К. В.

17.00-19.00

Кустова Д. М.

субота

09.30-12.30

Матвєєва  К. В.

Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф»

понеділок

15.00 – 18.00

Тренер Гуков Юрій Геннадійович

вівторок

14.00 – 19.00

середа

15.00 – 18.00

четвер

14.00 – 19.00

п’ятниця

14.00 – 16.00

 

Графік роботи комп’ютерного кабінету під час весняних канікул 2016-2017 н. р.

Завантажити

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

27.03.2017

1. Конкурс комп’ютерних презентацій  на весняну тематику.

09.00-11.00

 

7-8

Полішко О.М.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

9-11

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

13.00-15.00

2-6

28.03.2017

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

2-5

Зінченко В.В.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

9-11

3. Конкурс комп’ютерних малюнків «Весняні барви ».

13.00-15.00

6-8

29.03.2017

1. Конкурс комп’ютерних  малюнків «Ні-війні».

09.00-11.00

9-11

Зінченко В.В.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

2-5

30.03.2017

2. Робота в Інтернеті

10.00-11.00

9-11

Зінченко В.В.

 

3. Створення комп’ютерних малюнків на тему  «Весна красна».

11.00-12.00

7-8

4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

12.00-13.00

5-7

31.04.2017

1. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру

09.00-11.00

2-5

Полішко О.М.

 

2.Огляд комп’ютерних презентацій на спортивну тематику.

11.00-13.00

9-11

3. Робота в Інтернеті

13.00-15.00

6-8

 

Графік роботи бібліотеки під час весняних канікул

Завантажити

 

Дата

Заходи

Час

Класи

Відповідаль

ний

27.03.

2017

«Знайомство з бібліотекою»

Квест-подорож у книжковий світ

10.00-11.00

1-3

Бібліотекарі

Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю.

Бесіда до135-ї річниці від дня народження Архипа Юхимовича Тесленка (1882-1911), українського письменника, драматурга, етнографа, публіциста

11.00-12.00

9-11

Тиждень дитячої книжки (театралізована бесіда-квест)

12.00-13.00

5-8

28.03.

2017

Казковий квест-вікторина

10.00-11.00

1-4

Бібліотекарі

Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю.

Урок-інформація «190 років від дня народження Леоніда Івановича Глібова (1827-1893), українського педагога, байкаря, поета-лірика, драматурга, публіциста, журналіста, видавця, культурно-освітнього діяча»

11.00-12.00

8-11

Твої друзі і помічники – книги (театралізований урок-гра)

12.00-13.00

5-7

29.03.

2017

Інтелектуальна гра-квест «Єдина планета»

10.00-11.00

9-11

Бібліотекарі

Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю.

Бесіда до дня народження Т. Г. Шевченка (1814-1861), видатного українського  поета, художника, мислителя, просвітника, громадського діяча.

11.00-12.00

5-8

Урок-подорож  «Квест по сторінкам казкового життя»

12.00-13.00

2-4

30.03.

2017

Бесіда «Правила ефективного читання»

10.00-11.00

7-8

Бібліотекарі

Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю.

Презентація «Моя улюблена книга»

11.00-12.00

1-4

Квест-виставка «Всесвітній день боротьби з туберкульозом»

12.00-13.00

9-11

31.03.

2017

Квест по сторінках казок Г. Андерсена

10.00-11.00

5-7

Бібліотекарі

Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю.

Лікуємо книжки

11.00-12.00

8-9

Літературна подорож  по казках Корнія Івановича Чуковського (1882-1963), до 135 років від дня народження російського письменника.

12.00-13.00

2-3