Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 

План роботи школи під час осінніх канікул

4 лист. 2017
30.10.2017-03.11.2017

ПЛАН  РОБОТИ  ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ   30.10.2017-03.11.2017

 

Дата

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

30.10.2017

 

Виховний захід «В гостях у казки»

09.00-

10.00

1-г

Грущак Н.М.

Конкурс дитячих малюнків «Чарівниця осінь»

09.00-

10.00

2-а

Ващенко С.П.

 

Екскурсія шкільним подвір’ям «Золота осінь»

10.00-11.00

3-г

Саранчук Т.В.

Екскурсія екологічною стежиною «Прощавай осінь»

10.00-11.00

4-в

Смаглюк Н.В.

Виховний захід «Математичний калейдоскоп»

11.00-12.00

5-а

Бодрова В.В.

Екскурсія до музею АТО

11.00-12.00

8-г

Скиба Л.П.

Екскурсія до будинку-музею ім. Яворницького

12.00-14.00

8-в

9-а

Лоянова З.М, Ніколаєва К.С.

Екскурсія до штабу національно-патріотичного виховання

12.00-13.00

9-11

Біліченко С.П.,

Савенко І.В.

Екскурсія до м. Львова з 29.10.2017 по 01.11.2017

12.00-13.00

7-10

Брижко І.М.

 

31.11.2017

 

Екскурсія шкільним подвір’ям «Осінь у рідному місті»

09.00-

10.00

1-2

Рожченко Д.Ю.

Виставка малюнків «Золота осінь»

09.00-

10.00

3-а

Нецька Л.В.

Екскурсія до міської бібліотеки № 23

10.00-

11.00

4-г

Власова Т.Ю.

Екскурсія по місту

10.00-

11.00

5-г

Фурсова А.М.

Виховний захід «Свята і традиції народів світу»

10.00-

11.00

6-б

Горяна Л.С.

Виховний захід «Традиції країн Євросоюзу»

10.00-

11.00

7-г

Шинкаренко С.І.

Відвідування ковзанки в ТРЦ «Караван» 

11.00-13.00

9-б

Безсмольний А.В.

Виховний захід «Ознайомлення з сучасними зразками озброєння»

12.00-13.00

8-11

Кравчук М.А.

Підготовка до конкурсу «Лідер-фест»

12.00-13.00

8-11

Біла Н.В.

Екскурсія до м. Василівка

 

6-10

Мирошник Ю.А.,

Тереб Л.В.,

Касьяненко Н.В.

01.11.2017

 

Екскурсія шкільним подвір’ям «В гостях у осені»

09.00-

10.00

2-б

Мізіна Л.О.

Екскурсія шкільним подвір’ям

«Завітала осінь в гості»

09.00-10.00

3-в

4-б

Поліщук І.М.,

Лобанова В.М.

Екскурсія до музею АТО та до планетарію

10.00-

12.00

5-в

Решта І.В.

Виховний захід «Свята та традиції народів світу»

10.00-11.11

6

Пеня Н.В.

Перегляд фільму в кінотеатрі

11.00-12.00

9-в

Новицька І.М.

Тренінгове заняття «Лідер – це…

12.00-13.00

8-11

Біла Н.В.

02.11.2017

 

Прогулянка шкільним подвір’ям «Золота осінь»

09.00-10.00

1-б

Ушакова Д.С.

Корекційно-розвивальне заняття з учнями з особливими освітніми проблемами

10.00-11.00

1-4

Данильченко І.В.

Осінні розваги на свіжому повітрі

10.00-11.00

3-д

Поліщук  А.В.

Розвивальні ігри «Цікава англійська»

10.00-11.00

2-3

Стеценко А.О.

Перегляд мультфільму в кінотеатрі «Мультиплекс»

11.00-12.00

4-а

Бондаревська І.М.

Індивідуальні заняття з математики

11.00-12.00

5, 9

Радченко С.П.

Екскурсія до ТРЦ «Караван»

12.00-13.00

9-г

Владова Л.С.

Участь у районному конкурсі «Лідер-фест»

12.00-13.00

8-11

Біла Н.В.

03.11.2017

 

Осінні розваги на свіжому повітрі

09.00-10.00

1-в

Алєксєєва С.М.

Екскурсія в природу «Золота осінь»

10.00-11.00

2-г

Мирошниченко О.С.

Виховний захід   «Фарби осені»

10.00-

11.00

3-б

Коваль Л.І.

Виховний захід «Осінній калейдоскоп»

10.00-12.00

4-д

Петруненко С.В.

Екскурсія по місту

11.00-13.00

6-а

Довгай А.А.

Репетиція «Феєр-плей»

11.00-12.00

7-а

Бур’ян І.Г.

Екскурсія по місту

12.00-13.00

10

Біліченко С.П.

 

Графік роботи басейну під час осінніх канікул з 30.10.17 по 03.11.17

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

30.10.2017 р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

31.10.2017 р.

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

01.11.2017 р.

Ігри на воді

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати. Індивідуальні заняття

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

02.11.2017р.

Плавання вільним стилем

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

03.11.2017р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

 

Графік роботи спортивних залів під час осінніх канікул з 30.10.17 по 03.11.17

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

30.10.2017р.

1. Рухливі ігри, естафети

0900 - 1000

1 - 4

Зінченко В.В.

2. Заняття з ігрових видів спорту. Волейбол.

1000 - 1200

8 - 11

Зінченко В.В.

3. ЗФП. Спортивні ігри.

1200 – 1400

1 – 4

Михайлов С.В.

4. Заняття з ігрових видів спорту.  Підготовка до змагань з фут залу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

1400 – 1600

5 - 9

Михайлов С.В.

31.10.2017 р.

1. Заняття з ігрових видів спорту. Стрітбол.

0900 - 1000

5–7

 

Зінченко В.В.

2. Заняття з ігрових видів спорту. Волейбол.

1000 - 1200

8 - 11

Зінченко В.В.

3. Рухливі ігри, естафети

1200 – 1400

1 - 4

Михайлов С.В.

4. ЗФП. Спортивні ігри

1400 – 1600

5 - 9

Михайлов С.В.

01.11.2017 р.

1.Спортивні ігри, естафети

0900 - 1000

1 - 4

Зінченко В.В.

2. Навчально-тренувальні заняття з волейболу

1000 - 1200

8-11

Зінченко В.В.

3. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол

1200 – 1400

6 - 9

Власенко В.М.

Кутовий І.В.

4.ЗФП. Футзал

1400 – 1600

8 - 10

Власенко В.М.

Кутовий І.В.

02.11.2017р.

1.Осінні розваги «Спритні, сміливі»

0900 - 1000

1 - 4

Зінченко В.В.

2.Навчально-тренувальні заняття з волейболу

1000 - 1200

8 - 11

Зінченко В.В.

3. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол

1200 – 1400

6 - 9

Власенко В.М.

Кутовий І.В.

4. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол.

1400 – 1600

9 - 10

Власенко В.М.

Кутовий І.В.

03.11.2017р.

1. ЗФП. Спортивні ігри.

0900 - 1000

1 - 4

Зінченко В.В.

2. Навчально-тренувальні заняття з волейболу

1000 - 1200

8 - 11

Зінченко В.В.

3. ЗФП. Спортивні ігри

1200 – 1400

5 - 9

Власенко В.М.

4. Змагання. Спортивні ігри

1400 – 1500

4 - 6

Власенко В.М.

 

Графік роботи гуртків та секцій  під час осінніх канікул з 24.10.16 по 28.10.16

 

Назва секцій та гуртків

Дні занять

Час занять

П.І.П. тренера

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до Ренмей»

понеділок

16.00 – 19.00

Тренер

Шишков Денис Олегович

середа

16.00 – 19.00

п’ятниця

16.00 – 19.00

«Дніпропетровська обласна федерація Кіокушин Карате ІКО-1»

вівторок

17.00 - 19.00

Тренер

Коркач Антон Ігорович

четвер

17.00 - 19.00

неділя

10.00 - 12.00

КПНЗ «Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» ДМР

понеділок

9.00 - 13.00

Тренер Проценко Юрій Григорович

вівторок

9.00 - 13.00

середа

9.00 - 13.00

четвер

9.00 - 13.00

п’ятниця

9.00 - 13.00

 

Дитяча громадська організація «Асоціація аматорів танцювального мистецтва» навчально-тренувальні заняття з хореографії

понеділок

16.30 - 20.30

Матвєєва Катерина Вікторівна

вівторок

15.30 - 20.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

середа

16.30 - 17.30

Матвєєва Катерина Вікторівна

17.30 - 19.00

Васильченко Дар’я Михайлівна

четвер

15.30 - 20.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

п’ятниця

15.00 - 17.45

Матвєєва Катерина Вікторівна

17.45 - 19.30

Васильченко Дар’я Михайлівна

субота

09.30 - 14.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф»

понеділок

15.00 - 18.00

Тренер Гуков Юрій Геннадійович

вівторок

14.00 - 19.00

середа

15.00 - 18.00

четвер

14.00 - 19.00

п’ятниця

14.00 - 17.00

 

Графік роботи бібліотеки під час осінніх канікул

 

Дата

Заходи

Час

Класи

Відповідальний

30.10.

2017

«Посвячення у читачі» 

Екскурсія до бібліотеки

10.00-11.00

1-4

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 Світ мандруючих книг «Подаруй книгу своїй бібліотеці»

11.00-12.00

8-11

Бібліотечний  урок «Основні елементи книги»

12.00-13.00

3-7

31.10.

2017

Гурток «Казковий театр»

Заняття №1 Знайомство з казкою «Три ведмеді» та виготовлення героїв до казки.

10.00-11.00

1-2

Бібліотекарі

Горкавець О. В.

Тематична дискусія: Шлях до мудрості – розуміння себе та інших. Спілкування як засіб порозуміння. Мистецтво слухати та говорити.

11.00-12.00

8-11

Вікторина: «Хочу все знати»

12.00-13.00

5-7

01.11.

2017

Бібліотечний урок «Дружба – казка чи реальність?»

10.00-11.00

5-8

Бібліотекарі

Горкавець О. В.

«Барви осені»
Фотовиставка
(9-11 класи)

11.00-12.00

9-11

Читаємо казку по ролям

(читання вголос)

12.00-13.00

2-4

02.11.

2017

Відео-екскурсія: «П'ятнадцять найкрасивіших бібліотек світу»

10.00-11.00

7-8

Бібліотекарі

Горкавець О. В.

Лісовий квест, або як провести вихідний у лісі

11.00-12.00

1-4

Турнір-мозаїка «Загадки природи»

12.00-13.00

9-11

03.11.

2017

«Моя улюблена книжка в малюнках»

10.00-11.00

5-7

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Працює книжкова лікарня

11.00-12.00

8-11

Бібліотечний урок: «Як берегти книгу»

12.00-13.00

3-5

 

Графік роботи комп’ютерних кабінетів під час осінніх канікул 2017-2018 н. р.

(щоденно з 09.00-16.00)

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

30.10.2017

1.Робота з по підготовці до шкільної олімпіади з інформатики.

09.00-10.00

8-11

Полішко О.М. (к.32)

2. Проведення шкільної олімпіади з інформатики.

10.00-14.00

8-11

Полішко О.М. (к.32)

3.Перевірка робіт шкільної олімпіади.

14:00-16:00

8-11

Полішко О.М., Каліберов А. В.(к.32, 34)

31.10.2017

1.Основи програмування Scratch

09.00-11.00

6-8

Каліберов А. В.

(к.34)

2. Створення навчальних презентацій засобами MS Office

11.00-13.00

9-11

Каліберов А. В.

(к.34)

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

13:00-16:00

8-11

Зінченко В.В. (к.33)

01.11.2017

1.Робота в графічному редакторі Paint (створення графічних примітивів)

10.00-12.00

6-7

Полішко О.М. (к.32)

2.Створення зображень в середовищі графічного редактора Inkscap

12.00-13.00

8-9

Полішко О.М. (к.32)

3.Створення навчальних презентацій засобами MS Office

13:00-15:00

10-11

Полішко О.М. (к.32)

02.11.2017

1.Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення.

09.00-11.00

5-7

Зінченко В.В. (к.33)

2. Підготовка до міської олімпіади з інформатики.

11.00-14.00

8-11

Каліберов А. В.(к.34)

3.Клавіатурний тренажер.

14.00-15.00

6-9

Зінченко В.В. (к.33)

4. Робота з таблицями Excel

15.00-16.00

8-10

Каліберов А. В.(к.34)

03.11.2017

1.Основи програмування Scratch

9.00-12.00

6-7

Полішко О.М. (к.32)

2.Створення зображень в середовищі графічного редактора Inkscap

12.00-13.00

8-9

Полішко О.М. (к.32)

3.Створення навчальних презентацій засобами MS Office

13:00-16:00

10-11

Полішко О.М. (к.32)