Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Декада української мови з 19.02 по 02.03.2018 року

2 бер. 2018
План проведення та звіт про проведені заходи

План проведення декади української мови

з 19.02 по 02.03.2018  року в початковій школі

 

Дата

Назва заходу, тема уроку

  Відповідальний

Клас,

підпис

1.      

19.02

Вікторина «Стежинами української мови»

Ушакова Д.С.

1 – Б клас

2.      

20.02

Проведення олімпіади на паралелі  3-х класів  

Грущак Н.М

Каб.№15 5 урок

3.      

20.02

Проведення олімпіади на паралелі  2-х класів  

Власова Т.Ю.

Каб.№ 47  3 урок

4.      

21.02

Урок з літературного читання  «Поезія українських письменників»

Полішко Л.І.

 2- В клас

5.      

21.02

Конкурс знавців укр. мови серед 1-х класів

Коваль Л.І

Каб.№21   урок

6.      

21.02

Інтерактивна гра

Рожченко Д.Ю.

Каб. № 42

7.      

21.02

Мовний турнір «Слово до слова складається мова»

Нецька Л.В.

3 –А клас

8.      

22.02

Відкритий урок з української мови

Бондаревська І.М.

4 – А клас

9.      

22.02

Інтелектуальна філологічна гра «Мова калинова» 

Власова Т.Ю.

4 –Г клас

10. 

22.02

Виставка зошитів в 1-4 класах

Поліщук І.М.

1-4 класи

11.  

22.02

Виховний захід «Знавці української мови»

Коваль Л.І

 3 –Б клас

12. 

22.02

Виховний захід «Наша мова колискова»

Алєксєєва С.М.

1- Б  клас

13. 

22.02

Конкурс  декламаторів віршів про Україну

Грущак Н.М

1 – Г клас

14.

23.02

Захід «Слово до слова – зложиться мова»

Петруненко С.В.

4 – Д клас

15.   

23.02

Бесіда «Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

Мізіна Л.О.

2 –Б клас

16.  

23.02

Конкурс знавців укр. мови серед 4-х класів

Шило Н.П.

Каб.№35  5 урок

17.  

23.02

Конкурс знавців укр. мови серед 3-х класів

Мирошниченко О.С

Каб.№ 46 2 урок

18.   

23.02

Проведення олімпіади на паралелі  4-х класів  

Ващенко С.П.

Каб.№14  3 урок

19.  

23.02

Конкурс знавців укр. мови серед 2-х класів

Ушакова Д.С.

Каб.№ 32 2 урок

20.

23.02

Виховна година «Мови рідної чарівність»

Ващенко С.П.

2 – А клас

21.  

26.02    

Відкритий урок з літературного читання

Рожченко Д.Ю.

2 – Д клас

22. 

26.02

Змагання з мови «Калинова рідна мова»

Саранчук Т.В.

4- Б клас

23.  

26.02

Конкурс читців віршів про Україну

Шило Н.П.

1 – А клас

24. 

27.02

Інтелектуальна гра «Розумники»

Поліщук  А.В.

3 –Д клас

25. 

28.02 

Розважальна гра «Знай свою мову»

Мирошниченко О.С

2 –Г клас

26.  

28.02

Відкритий урок з літературного читання «Т.Г. Шевченко -співець України»

Поліщук І.М.

3 – В клас

27.   

28.02

Відкритий урок з літературного читання

Смаглюк Н.В.

4 –В клас

28.    

01.02

Відкритий урок з літературного читання

Саранчук Т.В.

3 – Г клас

29. 

02.03

Підведення підсумків тижня укр. мови

Ушакова Д.С.

Поліщук  А.В.

Лінійка