Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 

План роботи школи під час весняних канікул

20 бер. 2018
з 20.03.18 р. по 26.03.18 р.

ПЛАН  РОБОТИ  ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

20.03.2018-26.03.2018

 

Дата

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

Вівторок

20.03.2018

Конкурс малюнків «Весна»

09.00-

10.00

1-2

Мирошниченко О.С.

Традиції українського народу «Писанка»

09.00-

10.00

2-3

Рожченко Д.Ю.

Екскурсія екологічною стежиною «Весна!»

10.00-

11.00

4

Смаглюк Н.В.

Виховний захід «Математичний калейдоскоп»

10.00-

11.00

5-6

Довгай А.А.

Підготовка до свята Пьєра де Кубертена

11.00-

12.00

7-8

Шинкаренко С.І.

Виховний захід «Географічний брейн-ринг»

12.00-

13.00

8-11

Мирошник Ю.А.

Середа

21.03.2018

 

Конкурс малюнків «Барви весни»

 

09.00-

10.00

1-2

Ващенко С.П.

Виготовлення великодньої писанки

 

09.00-

10.00

3-4

Поліщук І.М.

Конкурс малюнків «Світле свято Великодня»

10.00-

11.00

4

Власова Т.Ю

Перегляд та обговорення фільму «Обдарована»

10.00-12.00

6-8

Брижко І.М.

Літературний брейн-ринг

 

12.00-13.00

9-11

Касьяненко Н.В.

Четвер

22.03.2018

 

Подорож у весняне довкілля

09.00-10.00

1-2

Ушакова Д.С.

Виготовлення писанок в техніці витинанка.

09.00-

10.00

3-4

Коваль Л.І.

Година спілкування «Примхи весни»

10.00-11.00

4

Петруненко С.В.

«Подорож Україною англійською мовою»

11.00-12.00

5-6

Фурсова А.М.

Підготовка до свята Пьєра де Кубертена

11.00-12.00

7

Бур’ян І.Г.

Виховний захід «Математична вікторина»

12.00-13.00

8-11

Владова Л.С.

П’ятниця

23.03.2018

 

Конкурс малюнків «Весна-чарівниця»

09.00-10.00

1-2

Мізіна Л.О.

Виховний захід «Весна прийшла»

09.00-10.00

3-4

Поліщук А.В.

Свято Великодня «Виставка писанок»

10.00-

11.00

5-6

Тереб Л.В.

Екскурсія в  природу

11.00-

12.00

7-8

Лоянова З.М.

Засідання гуртка «Юні мовознавці»

11.00-12.00

9-11

Стріжак Л.М.

Понеділок

26.03.2018

Подорож у весняне довкілля

09.00-

10.00

1-2

Алєксєєва С.М.

Конкурс поезій «Весняний вернісаж»

10.00-

11.00

3-4

Бондаревська І.М.

Орфографічний практикум

11.00-12.00

5-8

Скиба Л.П.

Виховний захід «Традиції та святкування Великодня»

11.00-12.00

9-11

Ніколаєва К.С.

Екскурсія на кондитерську фабрику АВК

13.00

3-4

Саранчук Т.В.

Екскурсія до м. Львова

13.00

6-11

Горяна Л.С., Савенко І.В.

 

Графік роботи басейну під час весняних канікул з 20.03.18 по 26.03.18

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

20.03.2018 р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

21.03.2018 р.

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

22.03.2018 р.

Ігри на воді

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати. Індивідуальні заняття

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

23.03.2018р.

Плавання вільним стилем

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

26.03.2018р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

 

Графік роботи спортивних залів під час весняних канікул з 20.03.18 по 26.03.18

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

20.03.2018

1. Рухливі ігри, естафети

0900 - 1100

1 - 4

Кутовий І.В.

2. Заняття з ігрових видів спорту. Стрітбол (хлопці).

1100 - 1300

8 - 11

Кутовий І.В.

3.Підготовка до участі в міському турі Всеукраїнського конкурсу  «Олімпійське лелеченя»

1300 – 1500

6 - 8

Михайлов С.В.

4. Заняття з ігрових видів спорту.  Підготовка до міських змагань з футболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

1500 – 1600

4-7

Михайлов С.В.

                 21.03.2018 р.

1. Підготовка до участі в міському турі Всеукраїнського конкурсу  «Олімпійське лелеченя»

0900 - 1100

6–8

 

Михайлов С.В.

2. Рухливі ігри, естафети

1100 - 1300

1 - 4

Михайлов С.В.

3. Заняття з ігрових видів спорту. Стрітбол (дівчата).

1300 – 1500

8 - 11

Кутовий І.В.

4. ЗФП. Спортивні ігри

1500 – 1600

5 - 9

Кутовий І.В.

22.03.2018 р.

1.Спортивні ігри, естафети

0900 - 1100

1 - 4

Власенко В.М.

2. Навчально-тренувальні заняття з волейболу

1100 - 1300

8-11

Власенко В.М.

3. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол

1300 – 1500

6 - 9

Агалакова С.М.

4.ЗФП. Футзал

1500 – 1600

8 - 10

Агалакова С.М.

23.03.2018р.

1. . Підготовка до участі в міському турі Всеукраїнського конкурсу  «Олімпійське лелеченя»

0900 - 1100

6 - 8

Михайлов С.В.

2. Рухливі ігри, естафети

1100 - 1300

1 - 4

Михайлов С.В.

3. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол

1200 – 1400

6-10

Власенко В.М.

 

4. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол.

1400 – 1600

5 - 7

Власенко В.М.

 

26.03.2018р.

1. ЗФП. Спортивні ігри.

0900 - 1100

1 - 4

Кутовий І.В.

2. Навчально-тренувальні заняття з волейболу

1100 - 1300

8 - 11

Кутовий І.В.

3. ЗФП. Спортивні ігри

1300 – 1500

5 - 9

Агалакова С.М.

4. Змагання. Спортивні ігри

1500 – 1600

4 - 6

Агалакова С.М.

 

Графік роботи бібліотеки під час весняних канікул 2017 – 2018 н. р.

 

Дата

Заходи

Час

Класи

Відповідальні

20.03.2018

Усна подорож : «Рідним містом»

10.00-11.00

1-4

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Загадки та цікаві завдання

11.00-12.00

5-8

Майстер – клас «Місто майстрів»

12.00-13.00

9-11

21.03.2018

Віртуальна подорож «Дивовижні факти про книгу»

10.00-11.00

5-7

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Майстер – клас з виготовлення книжкових закладок «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти»

11.00-12.00

1-4

Інтернет - екскурсійна гра по меморіальному будинку-музею Д.Яворницького

12.00-13.00

8-11

22.03.2018

Огляд виставки ЗЕМЛЯ – ПЛАНЕТА «ВОДА»

(до всесвітнього дня води)

10.00-11.00

8-11

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Бібліотечний урок: «Особливості розстановки фонду в шкільній бібліотеці»

11.00-12.00

5-7

Презентація книжкових новинок «Новеньку книгу погортай – у світ цікавий завітай»

12.00-13.00

1-4

23.03.2018

Тест на визначення відповідальності старшокласників

10.00-11.00

9-11

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Літературна гра «Відгадай книжку»

11.00-12.00

5-8

Гра «Подорож до міста читайликів»

12.00-13.00

1-4

26.03.2018

«Навички ділового спілкування»

Мультимедійне заняття для старшокласників

10.00-11.00

9-11

Бібліотекар

Горкавець О. В.

 

Вікторина «Загадки розгадаємо – світ пізнаємо»

11.00-12.00

1-4

Опитувальник «Потреба в спілкуванні»

12.00-13.00

5-8

 

Графік роботи комп’ютерного кабінету під час весняних  канікул 2017-2018 н. р.

20.03.2018-26.03.2018

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

20.03.2018

 Клавіатурний тренажер

9.00-11.00

4-6

Полішко О.М.

 Робота в Інтернеті

11.00-13.00

8-10

Полішко О.М.

 Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

13.00-15.00

7-9

Полішко О.М.

21.03.2018

1

 Заняття гуртка «У світі інформатики»

9.00-11.00

8-10

Полішко О.М.

2

 Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-13.00

4-6

Полішко О.М.

3

 Робота в Інтернеті. Формування власного блогу

13.00-15.00

7-9

Полішко О.М.

22.03.2018

1

 Клавіатурний тренажер

9.00-11.00

4-6

Каліберов А.В.

2

 Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-13.00

7-8

Каліберов А.В.

3

 Робота в Інтернеті

13.00-15.00

9-11

Каліберов А.В.

23.03.2018

1

 Клавіатурний тренажер

9.00-11.00

4-6

Каліберов А.В.

2

 Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-13.00

7-8

Каліберов А.В.

3

 Робота в Інтернеті

13.00-15.00

9-11

Каліберов А.В.

26.03.2018

1

 Клавіатурний тренажер

9.00-11.00

4-6

Каліберов А.В.

2

 Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-13.00

7-8

Каліберов А.В.

3

 Робота в Інтернеті

13.00-15.00

9-11

Каліберов А.В.