Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 


Гордість школи

Результати обласних олімпіад 2016-2017 н.р.

 

№з/п

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

П.І.П. вчителя

1

Екологія

Стешенко Марія

10а

ІІІ

Легостаєва Т.В.

2

Математика

Дробот Анна

10а

ІІІ

Ляш С.І.

  

Результати міських олімпіад 2016-2017 н.р.

 

№з/п

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

П.І.П. вчителя

1

Екологія

Стешенко Марія

10а

ІІІ

Легостаєва Т.В.

2

Біологія

Головаш Марія

ІІ

Петлюра Г.В.

3

Біологія

Сич Валерія

ІІІ

Петлюра Г.В.

4

Біологія

Коптєва Єва

ІІІ

Петлюра Г.В.

5

ОТМ

Гатило Емілія

І

Бур’ян І.Г.

6

ОТМ

Дробот Анна

10а

ІІ

Бур’ян І.Г.

7

ОТМ

Толстокорова Ганна

ІІ

Бур’ян І.Г.

8

ОТМ

Гасленко Вероніка

ІІІ

Бур’ян І.Г.

9

Англійська мова

Нікітіна Анастасія

10а

ІІ

Іванова С.А.

10

 

Дробот Анна

10а

ІІІ

Іванова С.А.

11

Географія

Сич Валерія

ІІІ

Мирошник Ю.А.

12

Трудове навчаня

Швець Віталій

І

Кравчук М.А.

13

Трудове навчаня

Малюков Степан

ІІ

Кравчук М.А.

14

Математика

Дробот Анна

10а

ІІІ

Ляш С.І.

15

Інформаційні технології

Стешенко Марина

10а

ІІІ

Зінченко В.В.

16

Економіка

Кунденко Павло

11

ІІІ

Куліда О.П.

17

Історія

Сич Валерія

ІІІ

Ніколаєва К.С.

 

Міський літературно-мистецький конкурс «Собори наших душ»

Лауреати:

Малюков Степан. 7а, Олійник Данило 8б, Кайда Софія 5г, Нікітіна Анастасія 10а

 

Вітаємо учнів та їх наставників!!!

 

Результати обласних олімпіад 2015-2016 н.р.

 

№ п

 

Предмет

 

Прізвище учня

 

Місце

 

Учитель

 

1

 

Біологія

 

Файзуліна Олександра 8б

 

ІІ

 

Петлюра Г.В.

 

2

 

 

Продан Дарина 9а

 

ІІІ

 

Лоянова З.М.

 

3

 

Математика

 

Дробот Анна 9а

 

ІІ

 

Ляш С.І.

 

4

 

Англійська мова

 

Шароварова Аріна 11

 

І

 

Фурсова А.М.

 

 

Результати міських олімпіад 2015-2016 н.р.

 

№ п

Предмет

Прізвище учня

Місце

П.І.П. вчителя

1

Зарубіжна література

Кучер Дарина 11

І

Касьяненко Н.В.

2

Біологія

Продан Дарина 9а

І

Лоянова З.М.

3

 

Файзуліна Олександра 8б

І

Петлюра Г.В.

4

Історія

Литвин Влада 10

 

І

Іллічова Н.Б.

5

Математика

Дробот Анна 9а

ІІ

Ляш С.І.

6

Економіка

Грязнова Анастасія 10

ІІІ

Куліда О.П.

7

 

Стріжак Сергій 11

ІІІ

Куліда О.П.

8

Хімія

Файзуліна Олександра 8б

ІІІ

Савенко І.В.

9

 

Дробот Анна 9а

ІІІ

Савенко І.В.

10

Англійська мова

Шароварова Аріна 11

І

Фурсова А.М.

11

 

Нікітіна Анастасія 9а

ІІІ

Іванова С.А.

12

 

Продан Дарія 9а

ІІІ

Іванова С.А.

13

Трудове навчання

Бражина Ігор 8а

ІІ

Кравчук М.А.

14

 

Швець Віталій 7б

ІІ

Кравчук М.А.

15

 

Тягло  Микола 10

ІІІ

Кравчук М.А.

16

Фізика

Дробот Анна 9а

ІІ

Романюк В.Т.

17

Географія

Кунденко Павло 10

ІІ

Куліда О.П.

18

ОТМ

Толстокорова Анна 7г

ІІ

Бурян І.Г.

19

Художня культура

Глотова Єлизавета 11

ІІІ

Іллічова Н.Б.

20

Інформатика

Дробот Анна 9а

ІІІ

Зінченко В.В.

21

Музика

7б Хор-клас

ІІ

Безсмольний А.В.

 

 

 

Учениця 8 б  класу Файзуліна Олександра

 

Призер (ІІ місце) обласної олімпіади з біології

2015-2016 н.р.

Учитель біології Петлюра Галина Василівна

 

 

 

Учениця 9-А класу Продан Дар'я

 

Призер (ІІІ місце) обласної олімпіади з біології

2015-2016 н.р.

Учитель основ здоров'я Лоянова Зоя Миколаївна

 

 

 

Учениця 11 класу Шароварова Аріна

 

 Переможниця міської олімпіади з англійської мови 2015-16 н.р. Призер міської (ІІ місце), обласної олімпіади (ІІІ місце) та Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» 2014-2015 н.р. Наші вітання й побажання подальших успіхів, перемог!

Вчитель англійської мови Фурсова Антоніна Миколаївна

 

 

Учениця 9-А класу Каулька Вікторія

Переможниця міського  конкурсу з теми «Енергозбереження» (номінація: літературний твір)

2015-2016 н.р.

Учитель української мови та літератури

Скиба Людмила Петрівна

 

Учениця 9-А класу Нікітіна Анастасія

Призер (ІІ місце)  міського конкурсу юних мовознавців імені П. Яцика 2015-2016 н.р.

Учитель української мови та літератури

Скиба Людмила Петрівна

 

 

Учениця 11 класу Кучер Дарина

 

Переможниця районного етапу міського конкурсу

на кращого виконавця творів Т.Г.Шевченка

та української поезії
 «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже…»

 

 
   

 

 

Вітаємо переможців міських олімпіад 2014-2015 н.р.

 

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Сич Валерія

Математика

ІІ

Тереб Л.В.

2

Сиволап Дмитро

11а

Англійська мова

ІІІ

Хмеленко Л.В.

3

Нікітіна Анастасія

Англійська мова

І

Іванова С.А.

4

Продан Дарія

Англійська мова

ІІІ

Іванова С.А.

5

Шароварова Аріна

10

Англійська мова

ІІ

Фурсова А.М.

6

Кунденко Павло

Географія

ІІІ

Куліда О.П.

7

Одноріг Дарія

11а

Астрономія

ІІІ

Тереб Л.В.

8

Сиволап Дмитро

11а

Біологія

ІІІ

Петлюра Г.В.

9

Кучер Дарина

10

Українська мова

ІІІ

Скиба Л.П.

10

Дробот Анна

Образотворче мистецтво

ІІІ

Бур’ян І.Г.

11

Толстокорова Ганна

Образотворче мистецтво

ІІІ

Бур’ян І.Г.

12

Оніщенко Ульяна

Образотворче мистецтво

ІІІ

Бур’ян І.Г.

 

Вітаємо переможницю обласної  олімпіади 2014-2015 н.р.

 

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Шароварова Аріна

10

Англійська мова

ІІ

Фурсова А.М.

 

 

 

 

 

Вітаємо

переможницю обласного етапу  IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

Кучер Дарину

(вчитель Скоробогатова О.А.)

Бажаємо успіхів у Всеукраїнському етапі!

 

 

 

Учні - призери міських олімпіад 2013-2014 н.р.

 

№п

Предмет

Прізвище учня

Місце

П.І.Б. вчителя

1

Трудове навчання

Пархоменко Валентин

ІІІ

Кравчук М.А.

2

Математика

Дробот Анна

ІІІ

Ляш С.І.

3

Німецька мова

Литвиненко Ярослав

ІІ

Тунчік С.С.

4

ОТМ

Шевцова Катерина

ІІІ

Бур’ян І.Г.

5

ОТМ

Суворова Єлізавета

ІІІ

Бур’ян І.Г.

6

ОТМ

Мовчан Адель 8б

ІІІ

Бур’ян І.Г.

7

Інформатика Техніка

Литвиненко Ярослав 11а

ІІІ

Ротань І.Ф.

8

Інформатика Техніка

Біліба Богдан 9б

ІІІ

Ротань І.Ф.

9

Інформатика WEB-програмування

Тулуша Максим 9а

ІІІ

Ротань І.Ф.

10

Англійська мова

Шароварова Аріна 9а

ІІІ

Фурсова А.М.

11

Англійська мова

Сиволап Дмитро 10а

ІІ

Хмеленко Л.В.

12

Астрономія

Одноріг Дарія 10а

ІІІ

Тереб Л.В.

13

Економіка

Стріжак Сергій 9а

ІІ

Крайняк О.С.

14

Економіка

Панченко Дмитро 9а

ІІІ

Крайняк О.С.

15

Психологія

Стешенко Алла 11а

ІІІ

Раєвська І.Ю.

16

Психологія

Левадна 11а

ІІІ

Раєвська І.Ю.

 

 

 

 

 

Випускниця школи 2004 р, золота медалістка Ротань Лілія – студентка Універстету BMCC нагороджена премією Греммі як одна з 300 кращих міжнародних студенток Нью Йорку

 

 

 

 

 

 

Подяка колективу КЗО ССЗШ № 142 від адміністрації та педагогічного колективу Міського юридичного ліцею за навчання та виховання колишніх учнів нашої школи Головахи Катерини та Гейвандова Владислава

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці районних олімпіад- 34учні

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад- 23 учні

 

Переможець ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської олімпіади з економіки – учень 11-А класу  Сініцин Євген

 

 

 

 

 

 

 


 

Переможці обласного літературно-мистецького конкурсу

 «Собори наших душ»:

 

Нікітіна Анастасія (6-Б)  

Пастух Дмитро (8-А) 

Штиря Олександр (11-А)

Омельченко Ольга (11-А)

Букрєєва Ліна (11-А)

  

 

 

 



Переможці обласного туру Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Тараса Шевченка :

 

Нікітіна Анастасія (6б)   

       

        Кучер Дарина (8-А) 

 

 

 

 

 

 


               

Учасники Всеукраїнських конкурсів:

«Патріот»- 86 учнів

«Русский медвежонок»-56 учнів

«Колосок осінній»- 87 учнів

«Геліантус» -20 учнів

«Грінвіч»-32 учні

«Бобер»-37 учнів

«Соняшник»-60 учнів

«Лукоморье»-60 учнів

«Кришталева сова»-37 учнів