Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 


Навчальний процес

Розклад уроків Розклад дзвінків

Графік роботи лікарів

Графік навчального процесу Позакласні заняття

Стан навчально-виховної роботи (9-11 класи)

 

Режим роботи

Комунального закладу освіти «Спеціалізована  середня загальноосвітня школа №142

еколого-економічного профілю» Дніпропетровської міської ради

на 2016/2017 навчальний рік

 

1.     Структура навчального року:

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2016-2017 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань, закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 29 грудня

ІІ семестр – з 16 січня по 26 травня

Канікули триватимуть орієнтовно не менше 30 календарних днів:

осінні      з 24.10.2016 по 30.10.2016

зимові     з 30.12.2016 по 15.01.2017

весняні   з 27.03.2017 по 02.04.2017

Додаткові канікули для учнів 1-х  класів  провести  з  20.02.2017  по  26.02.2017.

Тривалість учбового тижня:

5 денний робочий тиждень

1.  Тривалість уроку:
 1 класи – 35 хвилин
 2-4 класи– 40 хвилин
 5-11 класи – 45 хвилин

2.  Кількість класів - 41, в них учнів – 1215

3.  Змінність занять: школа працює в І зміну

4.  Розклад  дзвінків

Урок

1 класи

тривалість

уроку 35хв

перерва

2-4 класи

тривалість уроку 40хв

перерва

5-11 класи

тривалість уроку 45хв

перерва

1.                 

830-  905

20

830-  910

20

830-  915

10

2.                 

925  - 1000

20

930 – 1010

20

925- 1010

20

3.                 

1020 – 1055

20

1030– 1110

20

1030 – 1115

20

4.                 

1115 – 1150

15

1130– 1210

10

1135 – 1220

10

5.                 

1205 – 1240

 

1220 – 1300

10

1230 – 1315

10

6.                 

 

 

1310 – 1350

 

1325 – 1410

10

7.                 

 

 

 

 

1420 – 1505

10

8.                 

 

 

 

 

1600 – 1645

час занять факультативів

5.  Визначити – понеділок днем проведення класної години 8.00 -8.25

6.  Режим групи продовженого дня учнів 1-х класів

1200-1215 - збір дітей у групі

1215-1330 - ігри на свіжому повітрі

1330-1400 - обід

1400-1530 - денний сон

1530-1545 - туалет, прибирання

1545-1600 - полуденок

1600- 1630 - навчально-ігрові заняття

1630 - 1700 - ігри на свіжому повітрі

1700-1800 - заняття за інтересами

7.  Режим групи продовженого дня  для учнів 2-4 класів

1200 - 1230 - збір дітей у групі

1230-1315 - тематичні заняття

1320- 1350-  обід

1350 -1515 - прогулянка

1515-1600 - самостійне приготування домашнього завдання

1600-1615 - полуденок

1625 - 1710 - заняття за інтересами

1715- 1800 – прогулянка

8.  Режим роботи їдальні: щоденно (крім вихідних) з 800-1600

Режим організованого харчування учнів:

1 - 2 класи – 905-925

3-4 класи  – 1010-1030  

5-11 класи – 1115-1135  

-  обід груп продовженого дня  –1330-1400 ;

-   полуденок груп продовженого  дня – 1600-1610 .      

9.  Режим роботи медпункту:

Понеділок - 800 -1600

Вівторок - 800 -1600

Середа - 800 -1600

Четвер -  800  - 1530

П’ятниця - 800  - 1500

10.                Режим роботи шкільної бібліотеки:

Щоденно (крім вихідних) з 800 до 1600.

11.                Режим роботи психолога:

Щоденно (крім вихідних) з 830 до 1700 (перерва 1200-1230).

12.                 Режим роботи педагога-організатора, соціального педагога:

Щоденно (крім вихідних) з 800 до 1600.

13.                Режим роботи секцій, гуртків, факультативів:

-       секції, гуртки - щоденно з 800 до 1600.

-       факультативи – щоденно 1 година після навчальних занять

14.                Приймальні дні адміністрації:

-        директор школи Хмеленко Л.В. – понеділок;

-       заступники директора з навчально-виховної роботи:

Данюшина Л.М. – четвер;

Іванова С.А. – середа;

Остроуменко А.О. – вівторок;

Галіцька С.П.- п’ятниця;

-       заступник директора з АГЧ Біла С.М. – п’ятниця;

-       заступник директора з виховної роботи Біліченко С.П., соціальний педагог Біла Н.В. –  четвер.

15.                Методичні дні адміністрації:

-        директор школи Хмеленко Л.В. – вівторок;

-       заступники директора з навчально-виховної роботи:

Данюшина Л.М. – четвер;

Іванова С.А. – четвер;

Остроуменко А.О. – четвер;

Галіцька С.П.- четвер;

-       заступник директора з виховної роботи Біліченко С.П., соціальний педагог Біла Н.В. –  п’ятниця.

16.                Графік чергування адміністрації:

Понеділок

Хмеленко Л.В., директор школи

Данюшина Л.М., заступник директора з НВР

800 -1700

Вівторок

Остроуменко А.О., заступник директора з НВР

800 -1700

Середа

Іванова С.А., заступник директора з НВР

800  -1700

Четвер

Біліченко С.ВП., заступник директора з ВР

800  -1700

П’ятниця

Біла Наталія Володимирівна, соціальний педагог

800  -1700

17.                Графік чергування  вчителів  по  школі:

Пост

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ІІ поверх – старша школа

Блок 1

Лоянова  З.М.

Тереб Л.В.

Зінченко В.В.

Зінченко В.В.

Лоянова  З.М.

Блок 2

Радченко С.П.

Стріжак  Л.М.

Мірошник Ю.А.

Ніколаєва К.С.

Радченко С.П.

ІІІ поверх – старша школа

Блок 3

Куліда О.П.

Куліда  О.П.

Савенко  І.В.

Біліченко  С.П.

Владова Л.С.

Блок 4

Касьяненко Н.В.

Біліченко С.П.

Іллічова Н.Б.

Петлюра Г.В.

Кононенко І.М.

ІІ поверх – середня школа

Блок 5

Смаглюк Н.В.

Власова Т.Ю.

Вошколуп А.Ю.

Смаглюк Н.В.

Власова Т.Ю.

ІІІ поверх – середня школа

Блок 6

Ляш С.І.

Довгай А.А.

Фурсова А.М.

Ляш С.І.

Довгай А.А.

Блок 7

Скиба Л.П.

Брижко  І.М.

Новицька  І.М.

Скиба Л.П.

Богохвал Ю.Д.

Фойє (біля басейнів)

 

Василенко Є.О.

Агалакова  С.М.

Кравчук М.А.

Кравчук М.А.

Бур’ян І.Г.

Роздягальні

 

Безсмольний  А.В.

Кравчук М.А.

Михайлова В.Д.

Михайлов  С.В.

Кутовий І.В.

І поверх – молодша школа

Блок 1

Воропай  Н.В.

Мізіна  Л.О.

Полішко  Л.І.

Ващенко  С.П.

Грущак  Н.М.

ІІ поверх – молодша школа

Блок 2

Петруненко С.В.

Бондаревська  І.М.

Алєксєєва  С.М.

Коваль  Л.І.

Нецька  Л.В.

ІІІ поверх – молодша школа

Блок 3

Саранчук  Т.В.

Данильченко  І.В.

Дащенко Д.А.

Горяна Л.І.

Шило  Н.П.

ГРАФІК

чергування в  спортивних  роздягальнях

      Пост

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Спортивні роздягальні

Кутовий  І.В.

Кутовий  І.В.

Михайлова  В.Д.

Михайлова  В.Д.

Кутовий  І.В.

18.       Режим роботи сторожа: з 19.00год. до 07.00 год., вихідні та святкові дні з 07.00 до 07.00 год. наступного дня.

19.       Циклограма проведення оперативних нарад, педрад:

-       адміністрації – кожен понеділок  1400 – 1500;

-       нарада при директорові – 1 раз на місяць – середа 1515 -1600;

-       інструктивно-методичні наради – 1 раз на 2 тижня – вівторок 1515 -1600;

-       педагогічні ради – 2 рази на семестр – середа о  1530.

 

Директор КЗО ССЗШ №142 ДМР                                Л.В.Хмеленко

 

Організація навчально-виховного процесу

 

Допрофільне та профільне вивчення предметів

 

*Математика*Екологія*Економіка

 

Здоров'язберігаючі предмети

 

*Основи здоров'я*Фізичне виховання*Хореографія*Плавання*Заняття з психологом
 

Психологізація навчально-виховного процесу

 
*Робота соціально-психологічної служби

 

Науково-методична робота вчителів

 

*Конкурси педагогічної майстерності*Науково-практичні конференції*Фестивалі педагогічної майстерності

 

Пошуково-дослідницька робота учнів

 

*Робота над проектами*Круглі столи*Захист творчих робіт*Факультативні курси

 

Професійна освіта учням ІІІ ступеня

 

*Водії категорії "Б"

 

Розклад дзвінків

 

№ уроку

 

 

Початок уроку

 

 

Закінчення уроку

 

 

Тривалість перерви

 

1

08.30

09.15

00.10
2 09.25 10.10 00.20
3 10.30 11.15 00.20
4 11.35 12.20 00.10
5 12.30 13.15 00.10
6 13.25 14.10 00.10
7 14.20 15.05  

 

Розклад уроків

http://mz.com.ua                МОЇ ЗНАННЯ

 

КОД ШКОЛИ                          3470

 

 

Стан НВР за 2015-2016 н.р.

 

Стан НВР за 2014-2015н.р. (9-11 класи)

 

Стан НВР за 2013-2014 н.р. (9-11 класи)