Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 


Позакласні заняття

 

2017-2018 н.р.

 

 Графік роботи гуртків

 

Назва

гуртка

Класи

Час роботи

П.І.П.

вчителя

«Юний командир»

11

середа 1600 – 1645

четвер 1645 – 1825

Кравчук М.А.

«Захисник Батьківщини»

10

п’ятниця 1530 – 1710

Кравчук М.А.

«Влучний стрілець»

9

четвер 1530 – 1710

Михайлова В.Д.

«Юний стрілець»

10-11

четвер 1530 – 1710

Михайлов С.В.

Будова автомобіля

10

вівторок 1600- 1745

Кравчук М.А.

Практичне керування автомобілем

10-11

вівторок,четвер,

п’ятниця 1600- 1745

Швець С.М.

Правила дорожнього руху

10-11

середа, четвер, п’ятниця 1600- 1745

Швець С.М. Швець О.С. Подліпчук Р.О.

Орфографічно-пунктуаційний практикум з української мови

11а

понеділок 1530 – 1615

Скиба Л.П.

Юні філологи

11б

понеділок 1530 – 1615

вівторок 1530 – 1615

Стріжак Л.М.

Синтаксис та пунктуація сучасної української мови

10

вівторок 1530 – 1615

четвер 1530 – 1710

Чорномаз С.М.

Синтаксис та пунктуація сучасної української мови

11б

понеділок 1530 – 1615

четвер 1530 – 1710

Здреник І.П.

Світ інформатики

8,9

понеділок, середа, п’ятниця 1600 - 1645

Полішко О.М.

Основи комп’ютерної графіки

9

понеділок 1530 – 1710

четвер 1530 – 1615

Зінченко В.В.

Спілкуємося англійською

8 - 9

понеділок, вівторок

1530 – 1615

середа 1530 – 1615

Фурсова А.М.

Євроклуб (нім. мова)

9

вівторок 1430 – 1610

четвер 1430 – 1515

Решта І.В.

Євроклуб (англ. мова)

8

вівторок 1530 – 1710

четвер 1530 – 1615

Стеценко А.О.

Світ німецької граматики

9,10

четвер 1530 – 1710

вівторок 1530 – 1615

Брижко І.М.

Дебати

9а

вівторок, четвер

1530 – 1710

Ніколаєва К.С.

 

Графік зайнятості басейну

 

день

час

клас

день

час

клас

понеділок

11.30 – 12.10

3-Б

четвер

08.30 – 09.10

3-Д

12.20 – 13.00

1-А

09.20 – 10.00

3-Г

13.10 – 13.50

4-Г

10.30 – 11.10

2-Г

14.00 – 14.40

ГПД

11.30 – 12.10

3-А

14.50 – 15.30

Секція

12.20 – 13.00

2-В

15.40 – 16.20

5А,Б

13.10 – 13.50

4-Д

16.30 – 17.10

6-11

14.00 – 14.40

ГПД

вівторок

11.30 – 12.10

2-А

14.50 – 15.30

Секція

12.20 – 13.00

1-Г

15.40 – 16.20

5А,Б

13.10 – 13.50

4-А

16.30 – 17.10

6-11

14.00 – 14.40

ГПД

п’ятниця

08.30 – 09.10

4-В

14.50 – 15.30

Секція

09.20 – 10.00

2-Д

15.40 – 16.20

Секція

10.30 – 11.10

4-Б

16.30 – 17.10

Інд. зан.

11.30 – 12.10

1-В

середа

11.30 – 12.10

1-Б

13.10 – 13.50

3-В

12.20 – 13.00

2-Б

14.00 – 14.40

Секція

14.00 – 14.40

ГПД

14.50 – 15.30

5В,Г

14.50 – 15.30

Секція

15.40 – 16.20

Секція

15.40 – 16.20

5В,Г

16.30 – 17.10

Інд. зан.

16.30 – 17.10

6-11

 

 

 

Графік роботи спортивних секцій

 

Дні

занять

Назва секцій

та гуртків

Час

занять

П.І.П. тренера

понеділок

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушікан карате-до Ремней», навчально-тренувальні заняття з карате

  16.00-19.00

Шишков

Денис Олегович

середа

п’ятниця

понеділок

КПНЗ СДЮСШОР №6 ДМР, навчально-тренувальні заняття з фехтування

  16.00-19.15

Агалаков

В’ячеслав Сергійович

середа

п’ятниця

вівторок - , п’ятниця

КПНЗ «Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» Дніпровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з футболу

16.30-19.30

Проценко Юрій Григорович

субота - неділя

09.00-12.00

понеділок - четвер

Міська ДЮСШ з опорних видів спорту, навчально-тренувальні заняття з гімнастики спортивної

15.15-16.45

 

Кутовий Ігор Вікторович

п’ятниця

15.15-18.15

вівторок,

четвер

Дніпропетровська обласна спортивна федерація кіокушінкан карате-до, навчально-тренувальні заняття з карате

17.00-19.00

Коркач

Антон Ігорович

неділя

10.00-12.00

понеділок

середа, п’ятниця

ДЮСШ №8 Дніпровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з веслування на байдарках і каное

14.30-16.00

Овчаренко

Михайло Федорович

Кряучюнас

Антон Андрійович

четвер

14.00-15.30

субота

09.45-11.15

понеділок

Дитяча громадська організація «Асоціація аматорів танцювального мистецтва», навчально-тренувальні заняття з хореографії

16.30-20.30

Матвєєва К. В.

вівторок

15.30-20.00

Матвєєва К. В.

середа

16.30-17.30

Матвєєва К. В.

17.30-19.00

Васильченко Д.М.

четвер

15.30-20.00

Матвєєва К.В.

п’ятниця

15.00-17.45

Матвєєва К.В.

17.45-19.30

Васильченко Д.М.

субота

09.30-14.00

Матвєєва К.В.

вівторок, четвер

Громадська організація «Дніпропетровськ» навчально-тренувальні заняття з черлідінгу

18.00-19.00

16.00-17.00

Ковтун

Анастасія Сергіївна

субота

13.00-15.00

понеділок, п’ятниця

Навчально-тренувальні заняття з волейболу

15.00-17.00

Зінченко Володимир Володимирович

понеділок

Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф», навчально-тренувальні заняття із спортивних танців

15.00-18.00

 

Гуков

Юрій Геннадійович

вівторок

14.00-19.00

середа

15.00-18.00

четвер

14.00-19.00

п’ятниця

14.00-17.00

понеділок- п’ятниця

КПНЗ «Міська КДЮСШ», навчально-тренувальні заняття з плавання

13.00-17.30

Щукін Сергій Володимирович