Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Розклад позакласних занять

2018-2019 н.р.

 

Графік факультативних занять

 

з/п

П.І.П.

вчителя

Кіль-

кість годин

Назва

факультативного заняття

Класи

Час роботи

1

Галіцька С.П.

3

Граматика ефективного спілкування

5бвг

понеділок 1500 - 1640

вівторок 1500– 1545

2

Галіцька С.П.

3

Граматика ефективного спілкування

6бвг

вівторок 1600 – 1740

середа 1530– 1615

3

Галіцька С.П.

2

Граматика ефективного спілкування

8вг

середа  1620– 1755

4

Здреник І.П.

3

Розвиток мовлення

5бвг 6бвг

понеділок 1430 - 1515

вівторок 1430 - 1515

четвер1430 - 1515

5

МирошникЮ.А.

1

Картографія

8бг

середа 1530 – 1615

6

Легостаєва Т.В.

3

Методи наукових досліджень

8б8в

10а10б

понеділок 1530 - 1710

четвер1530– 1615

7

Легостаєва Т.В.

3

Методи наукових досліджень

9бвг

середа 1530– 1710

четвер 1620 – 1705

8

Брижко І.М.

1

Навчання ситуативного спілкування

9бг

понеділок 1530 – 1615

9

Каліберов А.В.

2

Офісні інформаційні технології

9вг

 

вівторок  1600 – 1730

10

Скоробогатов А.В.

2

Стратегії сталого розвитку

10аб

вівторок 1530– 1710

11

Савенко І.В.

1

Цікава хімія

7г

понеділок 1530 - 1615

12

Михайлова В.Д.

2

Загальна фізична підготовка

5б,в

9в8в

понеділок 1530 – 1705

13

Здреник І.П.

1,5

Розвиток мовлення

7бвг

вівторок 1530 - 1710

 

Графік роботи гуртків

 

з/п

П.І.П.

вчителя

Кіль-кість годин

Назва

гуртка

Класи

Час роботи

1

Кравчук М.А.

3

«Юний командир»

11

середа1600 – 1645

четвер 1645– 1825

2

Кравчук М.А.

2

«Захисник Батьківщини»

10

вівторок 1600 – 1730

3

Кравчук М.А.

2

«Влучний стрілець»

10-11

п’ятниця 1530 – 1710

4

Кравчук М.А.

2

«Юний стрілець»

9

понеділок1530– 1710

5

Швець С.М.

6

Практичне керування автомобілем

10-11

вівторок,четвер,

п’ятниця1600- 1745

6

Швець С.М.

2

Правила дорожнього руху

10-11

середа 1600- 1745

7

Швець О.С.

2

Правила дорожнього руху

10-11

четвер1600- 1745

8

Ніколаєва К.С.

3

Дебати

10

понеділок, вівторок

1530– 1710

 

Графік індивідуальних занять

 

з/п

П.І.П.

вчителя

Кіль-кість годин

Назва

предмета

Класи

Час роботи

1

Раєвська І.Ю.

1,5

українська мова

5в5г

 

2

Біліченко С.П.

1

українська мова

11

 

3

Здреник І.П.

2

українська мова

7бв

 

4

Скоробогатов А.В.

1

географія

10аб

вівторок

5

Довгай А.А.

1

математика

11

 

6

Хмеленко Л.В.

1

англійська мова

11

 

7

Романюк В.Т.

1

фізика

9а

 

8

Горяна Л.С.

1

українська мова

6б

 

9

Бодрова В.В.

0,5

математика

6а

 

 

Графік зайнятості басейну   

Збільшити зображення