Дніпровський ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена

Районні змагання з військово-прикладних видів спорту присвячені Дню Захисника України

8 жовт. 2015
8 жовтня 2015 року на базі СШ №133 пройшли районні змагання з військово-прикладних видів спорту присвячені Дню Захисника України. Команда школи в складі: Кісільова Ростіка, Панченка Діми, Рогожина Віталіка та Бугира Тараса -посіла загальнокомандне І місце і нагороджена кубком. В окремих видах спорту команда завоювала наступні місця: - В стрільбі – 3 місце - В підтягуванні – 3 місце - В киданні гранати – 1 місце В особистому заліку Кісільов Ростік посів ІІ місце в киданні гранати, а Панченко Діма посів ІІІ місце в підтягуванні. Ці учні нагороджені грамотами та медалями. Команду до змагань готував вчитель предмета «Захист Вітчизни» Кравчук М. А.