Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

 

План роботи школи під час зимових канікул

8 січ. 2019
22.12.2018 - 08.01.2019

ПЛАН  РОБОТИ  ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

22.12.2018-08.01.2019

 

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

Субота 22.12.2018

Новорічне свято

9-10

1-2

Петруненко С.В.

Новорічне свято

9-10

1-2

Бондаревська  І.М.

Новорічна казка (свято)

9-10

1-2

Смаглюк Н.В.

Конкурс на кращий малюнок «Зимонька-зима»

10-11

3-4

Мізіна  Л.О.

Виставка малюнків «Зима білосніжна»

10-11

3-4

Полішко  Л.І.

Екскурсія на карамельну фабрику

10-11

3-4

Галіцька  С.П.

Олімпіада з математики

11-12

5-10

Владова  Л.С.

Відвідування кінотеатру «Мультиплекс»

11-12

5-6

Безсмольна К.Г., Решта І.В.

Поїздка у Карпати

12-13

8-11

Савенко І.В.

Підготовка до ЗНО з української мови

12-13

11

Біліченко С.П.

Середа 26.12.2018

Вікторина «Новорічні пригоди»

9-10

1-2

Ушакова  Д.С.

Конкурс на кращу поробку «Майстерня Діда Мороза»

10-11

3-4

Коваль  Л.І.

Конкурс «Новорічний подарунок»

10-11

3-4

Поліщук  А.В.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

10-11

5-6

Бодрова  В.В.

Екскурсія до м.Київ

11-12

6-9

Решта І.В., Мирошник Ю.А.

Репетиція «Майданс»

11-12

8

Бур’ян  І.Г.

Новорічна дискотека

11-12

8-9

Агалакова  С.М.

Розваги в ТРЦ «Караван»

11-12

8

Брижко І.М.

Екскурсія до Новокодацького суду

12-13

10-11

Ніколаєва  К.С.

Підготовка до ДПА

12-13

9

Скиба Л.П.

Перегляд вистави в Оперному театрі

12-13

9

Касьяненко Н.В.

Четвер 27.12.2018

Майстерня Діда Мороза

9-10

1-2

Алєксєєва С.М.

Перегляд кінофільму в ТРЦ «Караван»

9-10

2

Грущак Н.М.

Майстерня виготовлення масок

10-11

3-4

Ващенко  С.П.

Виставка малюнків «Біла зима»

10-11

3-4

Мирошниченко  О.С.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

11-12

5-6

Скоробогатова О.А., Фурсова А.М.

Цікава фізика

11-12

7-8

Тереб Л.В.

Підготовка до ЗНО з української мови

12-13

11

Скиба Л.П.

Новорічна дискотека

11-12

8-9

Брижко І.М.

П’ятниця 28.12.2018

Майстерня Діда Мороза «Прикраси на ялинку»

10-11

3-4

Нецька  Л.В.

Новорічна майстерня   «Виготовлення найбільшої новорічної прикраси»

9-10

1-2

Смаглюк Н.В.

Розучування новорічних та різдвяних пісень

10-11

3-4

Ващенко С.П.

Літературний альманах

11-12

9-11

Скоробогатова О.А.

Новорічна дискотека

11-12

5

Радченко  С.П.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

12-13

7-8

Горяна  Л.С.

Субота 12.2018

Екскурсія «Весела карамелька"

10-11

3-4

Поліщук  І.М.

Виставка «Конкурс сніжинок»

9-10

3-4

Галіцька  С.П.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

11-12

7

Довгай А.А.

Консультація з української мови

11-12

7-8

Горяна Л.С.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

11-12

9

Лоянова З.М.

Легоконструювання «Новорічна казка»

9-10

1-2

Петруненко С.М.

Середа 02.01.2019

Математична олімпіада

11-12

5-7

Довгай А.А.

Розучування новорічних та різдвяних пісень

11-12

7-8

Безсмольний А.В.

Екскурсія до зимового лісу

11-12

9

Лоянова З.М.

Виготовлення аплікації «Сипле, сипле сніг»

9-10

1-4

Бондаревська І.М.

Четвер 03.01.2019

Робота студії образотворчого мистецтва «Малюю зимове свято»

9-10

1-2

Алєксєєва С.М.

Перегляд вистави «Котигорошко»

10-11

3-4

Поліщук А.В.

Квест «Корабель-привид»

10-11

3-4

Поліщук  І.М.

Екскурсія до геологічного музею

11-12

5-6

Владова Л.С.

Підготовка до змагань з баскетболу

11-12

8-9

Агалакова С.М.

П’ятниця 04.01.2019

Кінотеатр «Мультиплекс»

9-10

3-4

Коваль Л.І.

Творча майстерня

11-12

8-9

Шинкаренко С.І.

Консультація з математики

11-12

5-7

Радченко С.П.

Традиції святкування Нового року

12-13

10-11

Ніколаєва К.С.

Цікава астрономія

11-12

8-10

Тереб Л.В.

Вівторок 08.12.2019

Година спілкування «Різдво»

9-10

1-2

Ушакова Д.С.

Година спілкування «Новорічні свята»

9-10

1-2

Грущак Н.М.

Година спілкування «Новорічні та різдвяні свята в Україні»

10-11

3-4

Мізіна Л.О.

Виставка малюнків про зиму

10-11

3-4

Саранчук Т.В.

Конкурс на кращу колядку та щедрівку

10-11

3-4

Полішко Л.І.

Вікторина «Розумники та розумниці»

11-12

5-8

Бур’ян І.Г.

Відвідання кінотеатру «Мультиплекс»

12-13

11

Біліченко  С.П.

 

  Графік роботи комп’ютерного кабінету під час зимових канікул 2018-2019 н. р.

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

22.12.2018

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

10-11

Зінченко В.В.

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

4-6

26.12.2018

1.Робота з табличним процесором Excel.

09.00-11.00

    7-8

Зінченко В.В.

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

9-10

3.Створення комп’ютерних малюнків «Новорічні традиції українського народу».

13.00-14.00

4-6

4. Комп’ютерні ігри на розвиток уваги та логіки

14.00-16.00

8-11

27.12.2018

1. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру

09.00-11.00

4-6

Зінченко В.В.

2.Огляд комп’ютерних презентацій на спортивну тематику.

11.00-13.00

7-8

3. Робота в Інтернеті

13.00-14.00

8-10

4. Комп’ютерні ігри на розвиток уваги та логіки

14.00-16.00

6-7

28.12.2018

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

10

Зінченко   В.В.

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

4-6

29.12.2018

1. Створення комп’ютерних презентацій  на зимову тематику.

09.00-11.00

4-6

Зінченко   В.В.

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

8-10

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

7-8

02.01.2019

1. Створення презентацій на тему «Новорічні свята»

09.00-11.00

10-11

 

Бодрова В.В.

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток уваги та логіки

14.00-16.00

4-6

03.01.2019

1. Створення комп’ютерних малюнків на зимову тематику.

09.00-11.00

10-11

Ушакова Д.С.

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

4-6

04.01.2019

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

10-11

Скиба Л.П

2. Робота в Інтернеті

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

4-6

08.01.2019

1. Робота в Інтернеті

09.00-11.00

10

Зінченко   В.В.

2. Створення комп’ютерних малюнків на Різдвяну тематику.

11.00-14.00

7-8

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

4-6

 

 Графік роботи спортивних залів

під час зимових канікул з 22.12.18 по 08.01.19

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

22.12.2018 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Кутовий І.В.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

26.12.2018 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

27.12.2018 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

28.12.2018 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

29.12.2018 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Агалакова С.М.

2.01.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

3.01.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

4.01.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

8.01.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 -8

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань з баскетболу та волейболу в межах олімпіади «Сузір’я спорту»

12.00 –15.00

4- 11

Кутовий І.В.

 

 

Графік роботи басейну під час зимових канікул з 22.12.2018 по 08.01.2019

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

22.12.2018 р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

26.12.2018 р.

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

27.12.2018 р.

Ігри на воді

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати. Індивідуальні заняття

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

28.12.2018 р.

Плавання вільним стилем

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

29.12.2018р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

02.01.2019

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

03.01.19

Ігри на воді

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати. Індивідуальні заняття

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

04.01.19

Плавання вільним стилем

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

08.01.19

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.