Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень української мови в початковій школі

21 лист. 2020
План проведення тижня української мови (16 - 20.11.2020 р.)

План проведення тижня української мови  16 - 20.11.2020 р.

 

№ з/п

Назва заходу

Дата проведення, час

Клас

Відповідальний

1

Олімпіада з української мови серед учнів 2 -х класів

19.11.20р. 4 урок каб 48

2 клас

Смаглюк Н.В.

2

Олімпіада з української мови серед учнів 3 -х класів

19.11.20р. 2 урок каб 25

3 клас

Нецька Л.В.

3

Олімпіада з української мови серед учнів 4 -х класів

17.11.20р. 4 урок11.30 каб 31

4 клас

Саранчук Т.В.

4

Командні змагання з української мови серед учнів 1 класів

18.11.20р. 2 урок каб 15

1 клас

Грущак Н.М.

5

Командні змагання з української мови серед учнів 2 класів

16.11.20р. в 11.50 в каб 23.

2 клас

Алєксєєва С.М.

6

Командні змагання з української мови серед учнів 3 класів

20.11.20р. в 12.30 в каб. 14

3 клас

Ващенко С.П.

7

Командні змагання з української мови серед учнів 4 класів

16.11.20.р. 10.30 каб. 46

4 клас

Напрєєва С.П.

8

Виставка зошитів 1- 4 класи

18.11.20р.

1 - 4 класи

Полішко Л.І.

9

Тематичне повідомлення «Мова і писемність у цікавих фактах»

19.11.20р.

1-А

Ващенко С.П.

10

Ранкова зустріч "Спілкуємося українською"

18.11.20 р.

1-Б

Галіцька С.П.

11

Мовні ігри з буквами і словами 

17.11.20 р.

1-В

Мізіна Л.О.

12

Виховна година: "Шануй батька й неньку"   

20.11.20 р

1-Г

Полішко Л.І.

13

Відкритий урок з читання "Закріплення звука з. Будова тексту"

17.11.20 р.

1-Д

Напрєєва С.П.

14

Конкурс віршів " Українська мова - мова калинова"

16.11.20

2-А

Нецька Л.В.

15

Мовознавчий турнір «Мова єднає всіх»

16.11.20

2-Б

Поліщук А.В.

16

 

2-В

Коваль Л.І.

17

Урок літературного читання. "Мандрівка до бібліотеки"

16.11.20р..1 урок. 8.30 каб 31

2-Г

Саранчук Т.В.

18

Конкурс знавців української мови

19.11.20р. 5 урок

2-Д

Поліщук І.М.

19

Захід "Чарівний світ рідної мови"

20.11.20 р 5урок

3-А

Петруненко С.В.

20

Конкурс віршів "Мова моя калинова"

16.11.20р

3-Б

Бондаревьска І.М.

21

Інтелектуальна гра -конкурс знавців української мови

16.11.20 р.

3-В

Смаглюк Н. В.

23

Гра-квест "Стежками української мови"

19.11.20р. 3 урок

3-Г

Власова Т.Ю.

24

Виховна година «Перлина душі — твоя мова і слово!»

19.11.20р.

4-А

Шило Н.П.

25

Вікторина "Мово українська, гордосте моя!"

18.11.20р. 4 урок 10:55-11:35

4-Б

Ушакова Д.С.

26

Відкритий урок з української мови "Відмінкові закінчення імен"

18.11.20р.; 9.00-9.40

4-В

Алєксєєва С.М.

27

Конкурс мовознавців "Влучне слово"

19.11.20р. 4урок

4-Г

Грущак Н.М.