.

Спортивне багатоборство. Районні змагання. Вітаємо збірну школи з перемогою!

11 трав. 2014
7.05. 2014 р. на базі СЗШ №133 пройшли змагання з військово – спортивного багатоборства на першість Амур – Нижньодніпровської районної організації ТСО України, присвячені Дню Перемоги. У змаганнях взяли участь команди навчальних закладів району, до складу яких увійшли учні 10-11 класів. Переможцями змагань стала команда ССЗШ №142, ІІ місце зайняли учні НВК №131, а ІІІ – учні СЗШ №18. Вітаємо збірну школи з перемогою! Команду підготував Кравчук М.А.

7 травня на базі СЗШ №133 відбулися районні змагання з військово-спортивного багатоборства на першість Амур-Нижньодніпровської районної організації ТСО України. В змаганнях взяли участь 20 шкіл району. Команда нашої школи в складі: Філаретова Станіслава, Міхєєва Сергія та Хлистуна Сергія посіла перше місце і завоювала кубок.