Школа № 142 Амур-Нижньодніпровський район
 
.

 

 

 

 

 

 

 

План роботи школи під час весняних канікул

25 бер. 2019
25.03.2019 - 29.03.2019

ПЛАН  РОБОТИ  ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

25.03.2019 - 29.03.2019

 

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

Понеділок 25.03.2019

Екскурсія на шкільне подвір’я «Спостереження за змінами в природі»

9-10

1-2

Грущак Н.М.

Екскурсія до заказника Лівобережного

9-10

1-2

Алєксєєва С.М.

Виставка малюнків «Весна прийшла», «Моя прекрасна планета»

10-11

3-4

Ващенко С.П.

Полішко Л.І.

Саранчук Т.В. Мізіна Л.О.

Розваги в ТРЦ «Караван»

10-11

5

Стріжак Л.М.

Зоомузей, гончарне м-во

 

10-11

6

Радченко С.П.

Фурсова А.М.

Бодрова В.В.

Музей Гірничого унівеститету

 

11-12

8

Шинкаренко С.І.

Вікторина «Знавці дорожнього руху»

 

11-12

8

Бур’ян І.Г

Бесіда «Традиції святкування Великодня»

12-13

10

Ніколаєва К.С.

Екскурсія до Києва

 

5-10

Скоробогатова О.А., Савенко І.В.

Вівторок 26.03.2019

Виставка малюнків «Бережіть первоцвіти»

9-10

1-2

Бондаревська І.М.

Виставка дитячих поробок «Весняний букет»

9-10

1-2

Ушакова Д.С.

Екскурсія на шкільне подвір’я

9-10

1-2

Смаглюк Н.В.

Виставка малюнків «Весна прийшла»

10-11

3-4

Мирошниченко О.С.

Розваги в ТРЦ «Караван»

 

7

Безсмольний А.В.

Середа 27.03.2019

Підготовка до ДПА

9-10

9-11

Лоянова З.М.

Виставка «Українські народні звичаї»

10-11

3-4

Поліщук І.М.

Виставка малюнків «Чарівна весна»

9-10

1-4

Галіцька С.П.

Розваги в ТРЦ «Караван»

11-12

8

Брижко І.М.

Екскурсія до парку Шевченка

 

6-9

Решта І.В.

Мирошник Ю.А

Четвер 28.03.2019

Виставка малюнків «Весна у нашому місті»

9-10

2-4

Нецька Л.В.

Консультація з фізики

10-11

7-9

Тереб Л.В.

Консультація з математики

11-12

5-8

Ляш С.І.

Музей Гірничого унівеститету

11-12

5

Владова Л.С.

Прогулянка до лісу «Люблю весну»

12-13

11

Біліченко С.П.

П’ятниця  29.03.2019

Екскурсія на шкільне подвір’я «Весна прийшла»

9-10

1-2

Петруненко С.В.

Виставка малюнків «Весна красна. Первоцвіти»

9-10

1-2

Шило Н.П.

Екскурсія до АВК

10-11

3-4

Поліщук А.В.

Підготовка до ДПА

11-12

10-11

Скиба Л.П.

Прогулянка до лісу

11-12

9

Лоянова З.М.

Поїздка в театр

12-13

9

Касьяненко Н.В.

 

Графік роботи спортивних залів під час весняних канікул

25.03.2019 - 29.03.2019

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

25.03.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 - 8

Михайлов С.В.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань

12.00 –15.00

4 - 11

Михайлов С.В.

26.03.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з баскетболу.

2. Рухливі ігри, естафети

09.00 –11.30

6б - 8

Кутовий І.В.

Радченко С.П.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

11.30 –15.00

4 - 11

Кутовий І.В.

27.03.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з баскетболу.

2. Рухливі ігри, естафети

09.00 –11.30

6б - 8

Кутовий І.В.

Радченко С.П.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

11.30 –15.00

4 - 11

Кутовий І.В.

28.03.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 - 8

Михайлов С.В.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань

12.00 –15.00

4 - 11

Михайлов С.В.

29.03.2019 р.

1. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команди до змагань «Олімпійське лелеченя»

Рухливі ігри, естафети

09.00 –12.00

6 - 8

Михайлов С.В.

2. ЗФП. Заняття з ігрових видів спорту. 

Підготовка команд до змагань

12.00 –15.00

4 - 11

Михайлов С.В.

 

Графік роботи комп’ютерного кабінету під час весняних канікул

 

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

25.03.2019

1. Створення комп’ютерних презентацій  на весняну тематику.

09.00-11.00

7-8

Зінченко В.В.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

9-10

3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

13.00-16.00

4-6

26.03.2019

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

4-6

Полішко О.М.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

7-8

3. Конкурс комп’ютерних малюнків «Весняні барви ».

13.00-14.00

8-10

4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

6-7

27.03.2019

1. Робота в Інтернеті

09.00-11.00

10

Зінченко В.В.

2. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-14.00

7-8

3. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру

14.00-16.00

4-6

28.03.2019

1. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

09.00-10.00

4-6

Полішко О.М.

 

2. Створення власного блогу

10.00-11.00

8-10

3. Програмування в середовищі Скретч

11.00-12.00

7-8

4. Робота в Інтернеті

12.00-13.00

5-7

29.03.2019

1. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру

09.00-11.00

9-10

Зінченко В.В.

 

2. Створення комп’ютерних презентацій на спортивну тематику.

11.00-14.00

7-8

3. Робота в Інтернеті

14.00-16.00

4-6