Дата | Заходи | Час | Клас | Відповідальний | Підпис |
28.12 понеділок | Перегляд новорічної вистави в МПДЮ | 10.00 12.00 | 1-4 | Петруненко С.В. Вошколуп А.Ю. Саранчук Т.В. Горяна Л.С. Смаглюк Н.В. Дащенко Д.Р. | |
Відвідування районного заходу до Нового року для дітей соціально-незахищенних категорій | 14.00 15.00 | 1-7 | Біла Н.В. | |
Індивідуальна робота з дитиною на інклюзивному навчанні | 11.00 12.00 | 3 | Данильченко І.В. | |
Екскурсія до с.Східниці Івано-Франківська обл. з 26.12. по 31.12.15 | | 9-10 | Савенко І.В. Петлюра Г.В. | |
Робота пошукового товариства «Ніхто не забутий» | 11.00-12.00 | 8-9 | Кравчук М.А. | |
Підготовка до концертної програми «Ялинка збирає друзів» | 11.00-12.00 | 6-10 | Раєвська І.Ю. | |
29.12 вівторок | Пізнавально-виховний захід «Новорічні та Різдвяні традиції українського народу | 10.00 10.45 | 3-4 | Мізіна Л.О. | |
Майстерня Діда Мороза – виготовлення новорічної іграшки. | 09.30 10.15 | 1-2 | Нецька Л.І. | |
Конкурс на кращу щедрівку | 9.30-10.45 | 2-4 | Бондаревська І.М. | |
Новорічний калейдоскоп | 11.00 13.00 | 6-7 | Касьяненко Н.В. | |
Вікторина «Мій Дніпропетровськ» | 11.00 12.00 | 7-8 | Ніколаєва К.С. | |
Пізнавальна вікторина «Цікавинки зі всього світу» | 9.30 10.30 | 5-6 | Мирошник Ю.А. | |
Індивідуальна робота з учнями | 12.00-13.30 | 8-9 | Ляш С.І. | |
Тренінгове заняття для представників учнівської ради «Я-лідер» | 11.00-12.30 | 8-11 | Раєвська І.Ю. | |
30.12 середа | Перегляд фільму в ТРЦ «Караван» | 10.00 12.00 | 5-7 | Новицька І.М. Бур’ян І.Г. | |
Новорічна дискотека «Свято наближається» | 13.00 15.00 | 7-8 | Владова Л.С. | |
Змагання «Влучний стрілок» | 11.00 12.00 | 7-9 | Кравчук М.А. | |
Пізнавальний захід «День зимуючих птахів» | 9.30 10.15 | 1-2 | Нецька Л.В | |
Конкурс віршів «Як не любити нам зими білосніжної» | 10.00 10.45 | 3-4 | Полішко Л.І. | |
Математична студія | 11.00 12.00 | 5-8 | Радченко С.П. | |
31.12 четвер | Індивідуальна робота з дитиною на інклюзивному навчанні | 11.00 12.00 | 3 | Данильченко І.В. | |
Конкурс віршів «Зима чарівниця» | 09.30 10.15 | 1-4 | Корольова Т.П. | |
Творча майстерня «Новорічні подарунки» | 10.00-11.00 | 5-7 | Шинкаренко С.І. | |
04.01 понеділок | Індивідуальна робота зі слабо встигаючими учнями. | 10.00 11.00 | 1-2 | Коваль Л.І. | |
Пізнавальне заняття «Цікава фізика» | 10.30 11.30 | 7-9 | Тереб Л.В. | |
Відвідування ковзанки в ТРЦ «Караван» | 9.30- 11.30 | 7-8 | Безсмольний А.В. | |
Зимові розваги на шкільному подвірї. | 10.00-10.45 | 1-2 | Власова Т.Ю. | |
Конкурс на виготовлення найкращої вітальної листівки. | 10.00 11.00 | 3-4 | Грущак Н.М. | |
Екскурсія до заказника Лівобережний «Екологічною стежкою» | 11.00-12.00 | 10-11 | Іллічова Н.Б. | |
Засідання учнівської ради «Підсумки участі класів у виховних заходах» | 11.00-12.00 | 9-10 | Раєвська І.Ю. | |
05.01. вівторок | Пізнавальний захід «Цікава англійська» | 11.00 12.00 | 7-9 | Фурсова А.М. | |
Виставка малюнків «Зимова казка « | 10.30 11.30 | 3-4 | Ващенко С.П. | |
Конкурс малюнків «Зима чарівниця» | 10.00 10.45 | 1-2 | Воропай Н.В. | |
Творча майстерня – виготовлення аплікації «Різдвяний ангелок» | 10.30 11.30 | 2-3 | Бондаревська І.М. | |
Математична студія | 11.00-12.00 | 5-8 | Радченко С.П. | |
Відвідування міської ялинки | 13.00 14.00 | 7-8 | Біла Н.В. Біліченко С.П. Ляш С.І. | |
Репетиція концертної програми «Ялинка збирає друзів» | 12.00 13.00 | 6-9 | Раєвська І.Ю | |
Трудова акція «Мій рідний клас» | 11.00 12.00 | 5 | Агалакова С.М. | |
06.01 середа | Творча майстерня - виготовлення аплікації «Прийшла зима» | 10.00 11.00 | 1-2 | Коваль Л.І. | |
Конкурс колядок | 11.00 12.00 | 2-3 | Горяна Л.С. | |
Концертна програма на ж\м Фрунзенський «Ялинка збирає друзів» | 11.00- 12.00 | 5-9 | Раєвська І.Ю. Безсмольний А.В. Ніколаєва К.С. СтріжакЛ.М. Агалакова С.М. Шинкаренко С.І. | |
Екскурсія до «Веселої карамелі» | 15.00 17.00 | 6-7 | Мирошник Ю.А. | |
08.01 п’ятниця | Екскурсія до ТРЦ «Караван» - відвідування ковзанки, перегляд фільму | 10.00 12.00 | 6-7 | Скиба Л.П. | |
Конкурс на кращого знавця зимових свят | 10.00 11.00 | 1-2 | Петруненко С.В. | |
Пізнавальний захід «Допоможи зимуючим птахам» | 11.00 12.00 | 3-4 | Корольова Т.П. | |
Засідання учнівської ради «Плануємо конкурси на 2 семестр» | 11.00 12.00 | 8-10 | Біла Н.В. | |
Назва заходу | Дата проведення, час | Клас | Відповідальний |
28.12.2015 р. |
1. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Василенко Є.О. |
2. Новорічний турнір з баскетболу серед учнів 8 класів | 1200 – 1400 | 8 | Михайлова В.Д. Василенко Є.О. |
3. Заняття з баскетболу | 1400 – 1500 | 9 - 11 | Кутовий І.В. |
4. Заняття з ігрових видів спорту | 1500 – 1700 | 5 - 9 | Кутовий І.В. |
29.12.2015 р. |
1. ЗФП. Спортивні ігри. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Кутовий І.В. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол | 1200 – 1400 | 5 - 7 | Кутовий І.В. |
3. Заняття зі стрітболу | 1400 – 1500 | 5 - 9 | Василенко Є.О. |
4. Заняття з ігрових видів спорту. Рухливі ігри | 1500 – 1700 | 9 - 11 | Василенко Є.О. |
30.12.2015 р. |
1. ЗФП. Спортивні ігри. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Василенко Є.О. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол. | 1200 – 1400 | 5 - 8 | Василенко Є.О. |
3. Заняття з волейболу | 1400 – 1500 | 8 - 11 | Кутовий І.В. |
4. Заняття з баскетболу | 1500 – 1700 | 9 - 11 | Кутовий І.В. |
31.12.2015р. |
- Рухливі ігри. Стрітбол.
| 1000 - 1200 | 1 - 4 | Василенко Є.О. |
- ЗФП. Спортивні ігри.
| 1200 - 1400 | 5 - 9 | Василенко Є.О. |
04.01.2016р. |
1. Рухливі ігри на свіжому повітрі. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Кутовий І.В. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол | 1200 – 1400 | 5 - 9 | Кутовий І.В. |
3. Заняття з футболу | 1400 – 1500 | 4 - 6 | Кутовий І.В. |
4. ЗФП. Спортивні ігри. | 1500 – 1700 | 7 - 11 | Кутовий І.В. |
05.01.2016р. |
2. Рухливі ігри | 1000 - 1100 | 1- 4 | Агалакова С.М. |
3. Районні змагання з бадмінтону | 1100 – 1500 | 5 - 10 | Кутовий І.В. Агалакова С.М. |
4. ЗФП. Спортивні ігри. | 1500 – 1700 | 6 - 8 | Кутовий І.В. |
06.01.2016р. |
1. ЗФП. Спортивні ігри. | 1000 - 1200 | 2 - 4 | Кутовий І.В. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол | 1200 – 1300 | 7 – 9 | Кутовий І.В. |
3. Змагання з артболу серед учнів 5 – 6 класів | 1300 – 1500 | 5 - 6 | Агалакова С.М. |
4. Рухливі ігри | 1500 – 1700 | 6 - 8 | Агалакова С.М. |
08.01.2016р. |
1. Рухливі ігри. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Агалакова С.М. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Гандбол. | 1200 – 1300 | 5 - 7 | Агалакова С.М. |
3. Спортивні ігри на свіжому повітрі | 1300 – 1500 | 5 - 6 | Агалакова С.М. |
4.ЗФП. Спортивні ігри. | 1500 – 1700 | 7 - 11 | Агалакова С.М. |
Назва секцій та гуртків | Дні занять | Час занять | П.І.П. тренера |
Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до Ренмей» | понеділок | 14.00 – 16.00 | Тренер Шишков Денис Олегович |
середа | 14.00 – 16.00 |
п’ятниця | 14.00 – 16.00 |
ДЮСШ №8 веслування на байдарках і каное | понеділок | 14.30 – 16.00 | Тренер Овчаренко М.Ф. та Кряучюнас Антон Андрійович |
середа | 14.30 – 16.00 |
четвер | 14.00 – 15.30 |
п’ятниця | 14.30 – 16.00 |
субота | 09.45 – 11.15 |
КПНЗ «Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» ДМР | понеділок | 10.00 - 13.00 | Тренер Проценко Юрій Григорович |
вівторок | 10.00 - 13.00 |
середа | 10.00 - 13.00 |
четвер | 10.00 - 13.00 |
п’ятниця | 10.00 - 13.00 |
«Асоціація аматорів танцювального мистецтва» хореографічний колектив «Жемчужина» | 28.12.2015 | 15.30 – 19.45 | Матвіїва Віра Іванівна |
Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф» | Понеділок | 16.00 - 18.00 | Тренер Гуков Юрій Геннадійович |
Вівторок | 16.00 - 18.45 |
Середа | 16.00 - 18.00 |
Четвер | 16.00 - 18.45 |
П’ятниця | 16.00 - 18.00 |
Дніпропетровська обласна спортивна федерація кіокушінкан карате-до | Вівторок | 17.00 - 18.30 | Тренер Коркач Антон Ігорович |
Міська ДЮСШ з опорних видів спорту, секція з гімнастики спортивної | Понеділок | 15.15 - 16.45 | Тренер Кутовий Ігор Вікторович |
Вівторок | 15.15 - 16.45 |
Середа | 15.15 - 16.45 |
Четвер | 15.15 - 16.45 |
П’ятниця | 15.15 - 18.15 |
КПНЗ «СДЮСШОР №6» Дніпропет-ровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з фехтування | Понеділок | 13.00-15.00 | Тренер Агалаков В’ячеслав Сергійович |
Середа | 15.00-17.00 |
П’ятниця | 15.00-17.00 |
Громадська організація «Дніпропетровськ» навчально-тренувальні заняття з черлідингу | Вівторок | 15.30-16.30 | Ковтун Анастасія Сергіївна |
Четвер | 15.30-16.30 |
Субота | 13.00-15.00 |
Назва заходу | Час проведення | Клас | Відповідальний |
28.12.2015 |
1. Конкурс комп’ютерних презентацій на зимову тематику. | 09.00-11.00 | 7-8 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-13.00 | 9-10 |
3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 13.00-14.00 | 4-6 |
4. Робота з по підготовці до олімпіад з інформатики | 14.00-16.00 | 10-11 |
29.12.2015 |
1. Клавіатурний тренажер | 09.00-11.00 | 4-6 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-13.00 | 7-8 |
3. Конкурс комп’ютерних малюнків «Новорічні традиції українського народу». | 13.00-14.00 | 8-10 |
4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 14.00-16.00 | 6-7 |
30.12.2015 |
1. Робота з по підготовці до олімпіад з інформатики. | 09.00-1.00 | 10 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-4.00 | 7-8 |
3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 14.00-6.00 | 4-6 |
31.12.2015 |
1. Клавіатурний тренажер | 09.00-10.00 | 4-6 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 10.00-11.00 | 8-10 |
3. Створення комп’ютерних малюнків на новорічну тематику. | 11.00-12.00 | 7-8 |
4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 12.00-13.00 | 5-7 |
04.01.2016 |
1. Створення презентацій на тему «Новорічні свята» | 09.00-1.00 | 9-10 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-4.00 | 7-8 |
3. Комп’ютерні ігри на розвиток уваги та логіки | 14.00-6.00 | 4-6 |