30 грудня для учнів 1-А класу проведений виховний захід «Новорічний сюрприз» (розфарбовування новорічних дерев`яних прикрас)
Діти вчилися виготовляти ялинкові прикраси для новорічної ялинки, ознайомилися з елементарними основами оформлення ялинкових прикрас з дерева, розвивали конструктивні здібності, уяву, фантазію, вдосконалювали навички роботи з фарбами та іншими штучними матеріалами, формували навички співпраці; виховували почуття до прекрасного.