Дата | Заходи | Час | Клас | Відповідальний | Підпис |
27.03.2017 | «Весняна пташка» (техніка оригамі) | 09.00- 10.00 | 1 | Ващенко С.П. | |
Виховний захід «Птахи наші друзі» | 10.00-11.00 | 2 | Саранчук Т.В. | |
Екскурсія до шкільної бібліотеки | 10.00- 11.00 | 3 | Данильченко І.В. | |
Екскурсія до заказника «Лівобережний» | 10.00- 11.00 | 4 | Алєксєєва С.М. | |
Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс» | 11.00- 12.00 | 5-6 | Агалакова С.М. | |
Відвідування Дніпропетровського акваріуму | 11.00- 12.00 | 7-8 | Ніколаєва К.С. | |
Відвідування в ТРЦ «Караван» ковзанки | 12.00-13.00 | 8 | Безсмольний А.В. | |
Участь у конкурсі «Джура» (стрільба) | 12.00-13.00 | 10-11 | Кравчук М.А. | |
Екскурсія до м. Львова з 26.03. по 31.03.2017 | | 8-11 | Савенко І.В., Петлюра Г.В. | |
28.03.2017 | Екскурсія до заказника «Лівобережний» | 09.00- 11.00 | 1-2 | Коваль Л.І. | |
Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс» | 10.00- 11.00 | 3 | Власова Т.Ю | |
«Весна іде…» (спостереження за природою, ігри на свіжому повітрі) | 11.00- 12.00 | 4 | Грущак Н.М. | |
Екскурсія по місту | 11.00 | 5-6 | Довгай А.А. | |
Екскурсія по місту | 11.00 | 7 | Касьяненко Н.В., Скиба Л.П. | |
Математичний «Брейн-ринг» | 11.00- 12.00 | 8 | Владова Л.С. | |
Година спілкування «Бути культурним – це…» | 11.00- 12.00 | 9-11 | Фурсова А.М. | |
29.03.2017 | «Великодня писанка» (за місцевими мотивами) | 09.00- 10.00 | 1-2 | Поліщук І.М. | |
«Весна навколо» (рухливі ігри на свіжому повітрі) | 10.00- 11.00 | 3-4 | Ушакова Д.С. | |
захист проектів «Від повітряної кулі – до літаків» | 10.00- 11.00 | 5 | Тереб Л.В. | |
«Трудовий десант» - на території школи | 11.00-12.00 | 6 | Брижко І.М. | |
Відвідування Дніпропетровського Історичного музею | 11.00- 13.00 | 7-8 | Мирошник Ю.А. | |
Відвідування музею АТО | 11.00- 13.00 | 9-11 | Біліченко С.П. | |
Благодійна акція (збір речей, канцтоварів, солодощів) для дітей навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» та школи-інтернату № 3 | 11.00-12.00 | 8-11 | Біла Н.В. | |
30.03.2017 | Конкурс малюнків «Весняна прийшла» | 09.00-10.00 | 1-2 | Мирошниченко О.С. | |
Відвідування кондитерської майстерні «Веселі карамелі» | 10.00-12.00 | 3-4 | Петруненко С.В. | |
Літературна вікторина «Стежинками казок» | 10.00- 11.00 | 5 | Чорномаз С.М. | |
Година спілкування «Будьмо толерантними» | 11.00-12.00 | 6-7 | Бурян І.Г. | |
Екскурсія до аерокосмічного музею ім. А.М. Макарова, відвідування військового госпіталю. | 11.00-12.00 | 8-11 | Стріжак Л.М. | |
Відвідування дитячого будинку в рамках проекту «Діти – дітям» в м. Каменське | 13.00 | 8-11 | Біла Н.В. | |
31.03.2017 | Виставка писанок | 09.00-10.00 | 1-2 | Поліщук А.В. | |
Відвідування кондитерської майстерні «Веселі карамелі» | 10.00- 12.00 | 3 | Бондаревська І.М. | |
«Екологічною стежиною» (на території шкільного подвір’я) | 10.00-11.00 | 3-4 | Смаглюк Н.В. | |
Відвідування в ТРЦ «Караван» кінотеатру «Мультиплекс» | 11.00- 13.00 | 5-6 | Шинкаренко С.І. | |
Екскурсія до заказника «Лівобережний» | 11.00-12.00 | 7-8 | Новицька І.М. | |
Гра «Фінансовий геній» | 10.00- 11.00 | 9-11 | Куліда О.П. | |
Назва заходу | Дата проведення, час | Клас | Відповідальний |
27.03.2017 р. |
1. Заняття з ігрових видів спорту. Стрітбол. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Агалакова С.М. |
2. ЗФП. Спортивні ігри. | 1200 – 1400 | 5 - 7 | Агалакова С.М. Лиходій О.О. |
3. Заняття з баскетболу. | 1400 – 1500 | 7 - 11 | Агалакова С.М. Лиходій О.О. |
4. Заняття з ігрових видів спорту. | 1500 – 1700 | 5 - 9 | Лиходій О.О. |
28.03.2017 р. |
1. Рухливі ігри, естафети. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Лиходій О.О. |
2. Волейбол. | 1200 – 1400 | 5 - 7 | Агалакова С.М. Лиходій О.О. |
3. Заняття зі стрітболу. | 1400 – 1500 | 7 - 11 | Агалакова С.М. Кутовий І.В. |
4. ЗФП. Спортивні ігри. | 1500 – 1700 | 5 - 9 | Агалакова С.М. Кутовий І.В. |
29.03.2017 р. |
1. ЗФП. Спортивні ігри. | 1000 - 1200 | 3 - 4 | Агалакова С.М. |
2. Весняні розваги «Спритні, сміливі» | 1200 – 1400 | 1 - 2 | Кутовий І.В. Агалакова С.М. |
3. Заняття з волейболу. | 1400 – 1500 | 8 - 11 | Агалакова С.М. Кутовий І.В. |
4. Змагання з ігрових видів спорту. | 1500 – 1700 | 5 - 9 | Кутовий І.В. |
30.03.2017р. |
Рухливі ігри на свіжому повітрі. | 1000 - 1200 | 1 - 4 | Лиходій О.О. |
ЗФП. Спортивні ігри. | 1200 - 1400 | 5 - 9 | Лиходій О.О. Кутовий І.В. |
Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол. | 1400 – 1500 | 9 - 10 | Кутовий І.В. |
Заняття з ігрових видів спорту. Футбол. | 1500 – 1700 | 5 - 9 | Кутовий І.В., Лиходій О.О. |
31.03.2017р. |
1. Підготовка учнів школи 2002р.н. до участі у міському турі «Шкільних ігор Дніпра» з баскетболу. | 1000 - 1200 | 7 - 10 | Михайлова В.Д. |
2. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол. | 1200 – 1300 | 8 - 11 | Михайлова В.Д. |
3. Спортивні ігри, розваги на свіжому повітрі. | 1300 – 1500 | 1 – 4 | Агалакова С.М. |
Змагання. Спортивні ігри. | 1500 – 1700 | 4 - 6 | Агалакова С.М. |
Назва секцій та гуртків | Дні занять | Час занять | П.І.П. тренера |
Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до Ренмей» | понеділок | 16.00 – 19.00 | Тренер Шишков Денис Олегович |
середа | 16.00 – 19.00 |
п’ятниця | 16.00 – 19.00 |
КПНЗ «СДЮСШОР №6» ДМР, навчально-тренувальні заняття з фехтування | понеділок | 16.00 – 19.00 | Тренер Агалаков В’ячеслав Сергійович |
середа | 16.00 – 19.00 |
п’ятниця | 16.00 – 19.00 |
КПНЗ «Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» ДМР | понеділок - середа | 9.00 - 12.00 | Тренер Проценко Юрій Григорович |
Дніпропетровська обласна спортивна федерація кіокушінкан карате-до | вівторок | 15.00 – 17.00 | Тренер Коркач Антон Ігорович |
четвер | 15.00 – 17.00 |
неділя | 10.00 - 12.00 |
Громадська організація «Дніпропетровськ» навчально-тренувальні заняття з черлідингу | вівторок | 15.00-17.00 | Ковтунова Анастасія Сергіївна 0938143888 |
четвер | 15.00-17.00 |
субота | 13.00-15.00 |
«Асоціація аматорів танцювального мистецтва» хореографічний колектив «Жемчужина» | понеділок | 16.30-17.30 | Кустова Д. М. |
17.30 -20.00 | Матвєєва К. В. |
вівторок | 15.30- 19.30 | Матвєєва К. В. |
середа | 16.30-18.30 | Кустова Д. М. |
четвер | 15.30-19.30 | Матвєєва К. В. |
п’ятниця | 15.30 - 17.00 | Матвєєва К. В. |
17.00-19.00 | Кустова Д. М. |
субота | 09.30-12.30 | Матвєєва К. В. |
Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф» | понеділок | 15.00 – 18.00 | Тренер Гуков Юрій Геннадійович |
вівторок | 14.00 – 19.00 |
середа | 15.00 – 18.00 |
четвер | 14.00 – 19.00 |
п’ятниця | 14.00 – 16.00 |
Назва заходу | Час проведення | Клас | Відповідальний |
27.03.2017 |
1. Конкурс комп’ютерних презентацій на весняну тематику. | 09.00-11.00 | 7-8 | Полішко О.М. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-13.00 | 9-11 |
3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 13.00-15.00 | 2-6 |
28.03.2017 |
1. Клавіатурний тренажер | 09.00-11.00 | 2-5 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-13.00 | 9-11 |
3. Конкурс комп’ютерних малюнків «Весняні барви ». | 13.00-15.00 | 6-8 |
29.03.2017 |
1. Конкурс комп’ютерних малюнків «Ні-війні». | 09.00-11.00 | 9-11 | Зінченко В.В. |
2. Робота в Інтернеті | 11.00-14.00 | 7-8 |
3. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 14.00-16.00 | 2-5 |
30.03.2017 |
2. Робота в Інтернеті | 10.00-11.00 | 9-11 | Зінченко В.В. |
3. Створення комп’ютерних малюнків на тему «Весна красна». | 11.00-12.00 | 7-8 |
4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення | 12.00-13.00 | 5-7 |
31.04.2017 |
1. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру | 09.00-11.00 | 2-5 | Полішко О.М. |
2.Огляд комп’ютерних презентацій на спортивну тематику. | 11.00-13.00 | 9-11 |
3. Робота в Інтернеті | 13.00-15.00 | 6-8 |
Дата | Заходи | Час | Класи | Відповідаль ний |
27.03. 2017 | «Знайомство з бібліотекою» Квест-подорож у книжковий світ | 10.00-11.00 | 1-3 | Бібліотекарі Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю. |
Бесіда до135-ї річниці від дня народження Архипа Юхимовича Тесленка (1882-1911), українського письменника, драматурга, етнографа, публіциста | 11.00-12.00 | 9-11 |
Тиждень дитячої книжки (театралізована бесіда-квест) | 12.00-13.00 | 5-8 |
28.03. 2017 | Казковий квест-вікторина | 10.00-11.00 | 1-4 | Бібліотекарі Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю. |
Урок-інформація «190 років від дня народження Леоніда Івановича Глібова (1827-1893), українського педагога, байкаря, поета-лірика, драматурга, публіциста, журналіста, видавця, культурно-освітнього діяча» | 11.00-12.00 | 8-11 |
Твої друзі і помічники – книги (театралізований урок-гра) | 12.00-13.00 | 5-7 |
29.03. 2017 | Інтелектуальна гра-квест «Єдина планета» | 10.00-11.00 | 9-11 | Бібліотекарі Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю. |
Бесіда до дня народження Т. Г. Шевченка (1814-1861), видатного українського поета, художника, мислителя, просвітника, громадського діяча. | 11.00-12.00 | 5-8 |
Урок-подорож «Квест по сторінкам казкового життя» | 12.00-13.00 | 2-4 |
30.03. 2017 | Бесіда «Правила ефективного читання» | 10.00-11.00 | 7-8 | Бібліотекарі Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю. |
Презентація «Моя улюблена книга» | 11.00-12.00 | 1-4 |
Квест-виставка «Всесвітній день боротьби з туберкульозом» | 12.00-13.00 | 9-11 |
31.03. 2017 | Квест по сторінках казок Г. Андерсена | 10.00-11.00 | 5-7 | Бібліотекарі Мельник Т.О., Пльонкіна Н.Ю. |
Лікуємо книжки | 11.00-12.00 | 8-9 |
Літературна подорож по казках Корнія Івановича Чуковського (1882-1963), до 135 років від дня народження російського письменника. | 12.00-13.00 | 2-3 |