Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень довкілля в початковій школі 18.04 - 28.04. 2017

28 квіт. 2017
План проведення та заходи

27.04.17 «Знавці природи»      4-А клас

26.04.17 Стіннівка «Природа рідного краю»   3-Г клас

24.04.17 Виховний захід  "Квітковий бал первоцвітів"  2-Г клас

24.04.17 Командні змагання з природознавства серед учнів паралелі 1-х класів

19.04.17 Фотовиставка «Первоцвіти» 1-А клас

18.04.17  Урок – свято «Великдень»  3 - В клас

18.04.17 Прогулянка шкільним подвір’ям зі спостереженням за змінами в природі 3-Б клас

18.04.17 Виставка малюнків «Весна прийшла» 3-Б клас

 

План проведення тижня довкілля в початковій школі

18.04 - 28.04. 2017

 

Дата

Клас

Назва заходу, тема уроку

Відповідальний

1

18.04

3-В

 Відкритий урок «Свято Великдень».

Смаглюк Н.В.

2

18.04

3-Б

Прогулянка з спостереженням за змінами в природі.

Виставка малюнків

Данильченко І.В.

3

19.04

1-А

Виставка фото «Первоцвіти»

Ващенко С.П.

4

19.04

4-В

Година спілкування «Будь природі другом»

Алєксєєва С.М.

5

24.04

3-Г

Виготовлення стіннівки «Рослини рідного краю»

Власова Т. Ю.

6

24.04

1-Б

Бесіда «Бережи природу»

Мізіна Л.О.

7

24.04

2-Г

Виховний захід «Квітковий бал первоцвітів»

Саранчук Т.В.

8

24.04

  2-Д

Виховний захід «Бережи природу»

Поліщук А.В.

9

24.04

2-А

Інформаційний вісник «Первоцвіти в небезпеці – допоможімо їх зберегти»

Нецька Л.В.

10

25.04

4-Б

Відкритий урок

Ушакова Д.С.

11

25.04

4-Г

Виставка листівок «Бережи первоцвіти»

Грущак Н.М.

12

25.04

4-А

Вікторина «Знавці природи»

Шило Н.П.

13

20.04

1-Д

Виготовлення агітаційних листівок «Бережи природу»

Товмач Д.Ю.

14

26.04

3-Д

Відкритий урок «Травна система»

Петруненко С.В.

15

26.04

1-В

Виховний захід «Екологія природи, екологія душі»

Полішко Л.І.

16

26.04

2-Б

Відкритий урок «Які рослини є символами України»

Коваль Л.І.

17

27.04

2-В

Урок-свято «Весна іде – красу несе, і тій красі радіє все»

Поліщук І.М.

18

27.04

1-Г

Виставка поробок та про первоцвіти

Мирошниченко О.С.

19

28.04

3-А

Відкритий урок «Корисні копалини»

Бондаревська І.М.

20

24.04

1-і класи

Командні змагання з природознавства серед 1-х класів

Саранчук Т.В.

21

21.04

2-і класи

Командні змагання з природознавства серед 2-х класів

Ващенко С.П.

22

20.04

3-і класи

Командні змагання з природознавства серед 3-х класів

Алєксєєва С.М.

23

20.04

4-і класи

Командні змагання з природознавства серед 4-х класів

Коваль Л.І.

24

24.04

2-і класи

Олімпіада з природознавства серед 2-х класів

Данильченко І.В.

25

25.04

3-і класи

Олімпіада з природознавства серед 3-х класів

Грущак Н.М.

26

27.04

4-і класи

Олімпіада з природознавства серед 4-х класів

Власова Т.Ю.

27

28.04

 

Урочистий концерт, присвячений закінченню тижня довкілля в початковій школі.

Поліщук А.В.

Ушакова Д.С.