![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
«Осінь чарівниця»
27 жовт. 2021
27 жовтня у початковій школі відбулася виставка, яка вже стала щорічною традицією поробок із природного матеріалу «Осінь чарівниця».
Від численних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було... Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо.
![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_091929.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_091938.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_091956.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_092004.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_092020.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_092038.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_092050.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_113729.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_6972/images/20211027_091920.jpg)
|