Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Розклад позакласних занять

2019-2020 н.р.

 

Графік роботи гуртків на 2019 – 2020 н.р.

 

з/п

П.І.Б.

вчителя

Кіль-кість годин

Назва

гуртка

Класи

Час роботи

1

Кравчук М.А.

3

«Юний командир»

11

середа1600 – 1645

четвер 1645– 1820

2

Кравчук М.А.

2

«Захисник Батьківщини»

10

вівторок 1600 – 1735

3

Кравчук М.А.

2

«Влучний стрілець»

10-11

п’ятниця 1530 – 1710

4

Кравчук М.А.

2

«Юний стрілець»

9

понеділок1615– 1750

5

Швець С.М.

6

Практичне керування автомобілем

10-11

вівторок,четвер,

п’ятниця 1600- 1745

6

Підліпчук Р.О.

2

Правила дорожнього руху

10-11

середа 1600- 1745

7

Швець О.С.

2

Правила дорожнього руху

10-11

четвер1600- 1745

 

Графік факультативних занять на 2019 – 2020 н.р.

 

з/п

П.І.П.

вчителя

Кіль-

кість годин

Назва

факультативного заняття

Класи

Час роботи

1

Брижко І.М.

1

Граматика ефективного спілкування

6б

понеділок 1430 - 1515

2

Куліда О.П.

1

Стратегії сталого розвитку

6г

четвер  1530 – 1615

3

Лоянова З.М.

0,5

Вчимося жити разом

6г

вівторок 1530 - 1615

4

Мирошник Ю.А.

1

Формування духовно-моральних цінностей

6в

понеділок 1530 – 1615

5

Михайлов С.В.

3

Загальна фізична підготовка

7в,г(1,5)

 

четвер 1430 – 1615

п’ятниця 1430 – 1515

6

Ніколаєва К.С.

2

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

7б(1,5)

9в(0,5)

п’ятниця 1530 – 1705

7

Савенко І.В.

1

Цікава хімія

7б, 9в

понеділок 1530 - 1615

8

Скоробогатов А.В.

3

Стратегії сталого розвитку

9б, 9г,10а

вівторок 1530– 1800

9

Шинкаренко С.І.

1

Основи дизайну

9вг

понеділок 1430 - 1515

10

Безсмольний А.В.

1

Веселі голоси

6

вівторок  1430 - 1515

 

Графік зайнятості плавального басейну

 

 

Графік роботи гуртків та секцій, які працюють на договірній основі

 

 

Назва секцій та гуртків

Дні занять

Час занять

П.І.П. тренера

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до ренмей», навчально-тренувальні заняття з карате

понеділок

середа

п’ятниця

16.00-19.00

 

Тренер Шишков Денис Олегович (095)5565437

КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №6» Дніпропетровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з фехтування

понеділок

17.00-19.15

Тренер Агалаков В’ячеслав Сергійович

середа

17.00-19.15

п’ятниця

17.00-19.15

КПНЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з ігрових видів спорту» ДМР, навчально – тренувальні заняття з футболу

понеділок,

вівторок, четвер, п’ятниця

14.30-18.45

Тренер Проценко Юрій Григорович

субота, неділя

08.30-14.00

КПНЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту» ДМР, навчально-тренувальні заняття

понеділок,

вівторок, п’ятниця

15.15-16.45

Тренер Кутовий Ігор Вікторович

 

 

середа,

четвер

16.10-17.40

 

субота

9.00-10.30

Громадська організація«Федерація кіокушин карате міста Дніпра», навчально-тренувальні заняття з кіокушин карате

вівторок

17.00-19.00

Тренер

Коркач Антон Ігорович 0935550041

четвер

17.00-19.00

неділя

10.00-12.00

Дитяча громадська організація «Асоціація аматорів танцювального мистецтва» навчально-тренувальні заняття із спортивних танців

понеділок

15.30-19.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

вівторок

15.30- 19.30

Матвєєва Катерина Вікторівна

середа п’ятниця

15.30-17.30

Матвєєва Катерина Вікторівна

17.30-18.30

 Матвєєва Віра Іванівна

четвер

17.00-19.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

субота

09.30-11.30

 Матвєєва Віра Іванівна

11.30-15.00

 Матвєєва Катерина Вікторівна

неділя

11.00-12.30

 Матвєєва Катерина Вікторівна

Громадська організація «Спортивний клуб «Арена» навчально-тренувальні заняття з черлідингу

вівторок,

четвер

15.30-17.00

 

Ковтунова Анастасія Сергіївна 0938143888, Бороденко Віталій Леонідович

субота

13.00 – 15.00

Федерація баскетболу Дніпропетровської області, навчально-тренувальні заняття з баскетболу

середа

16.00 - 17.00

Оріщук Руслан Олександрович 0633022260

субота

15.00-17.30

неділя

12.00 – 14.30

КПНЗ «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Дніпровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з волейболу

вівторок

18.00 - 19.30

Кейш Аліна Віталісовна

середа

14.30-16.00

субота

10.00-11.30

Громадська організація «Дніпровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф», навчально-тренувальні заняття із спортивних танців

понеділок, середа, п’ятниця

15.00-19.00

Тренер Гуков Юрій Геннадійович

вівторок

четвер

14.00-20.00

 

КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Дніпровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з плавання

понеділок - п’ятниця

13.00 – 17.30

Щукін Сергій Володимирович

КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1» Дніпропетровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з кульової стрільби

понеділок, середа, п’ятниця

15.00-18.55

Боткачик Світлана Анатоліївна 0982416226

вівторок, четвер

15.00-19.40

 

субота

9.00 – 14.30

Громадська організація «Дитяча академія футболу Ротаня та Зозулі»,  навчально – тренувальні заняття з футболу

середа

17.00-19.30

Мироненко Роман Юрійович

п’ятниця

19.00-21.00

субота

15.00-17.30