![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
Підготовчі заняття для майбутніх першокласників
14 лют. 2015
З 14 лютого 2015 року
(щосуботи) на базі Комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю» розпочались підготовчі заняття для майбутніх першокласників з 9.00. до 11.00.
При собі мати: олівці(простий,кольорові), ручку .
Заняття проводять вчителі, які будуть працювати в 1-х класах на майбутній рік: Нецька Людмила Володимирівна, Саранчук Тамара Вікторівна, Коваль Людмила Іванівна, Воропай Наталія Вікторівна.
Вітаємо майбутніх первачків в стінах нашої школи!
Хай їм щастить!
Консультації щодо прийому майбутніх першокласників до школи будуть здійснюватися з 14.01.2014р. в вівторок,середу та п’ятницю з 14.00 до 17.00.
З 14 лютого 2015 року (щосуботи) на базі Комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю» розпочались підготовчі заняття для майбутніх першокласників з 9.00. до 11.00. При собі мати: олівці(простий,кольорові), ручку . Заняття проводять вчителі, які будуть працювати в 1-х класах на майбутній рік: Нецька Людмила Володимирівна, Саранчук Тамара Вікторівна, Коваль Людмила Іванівна, Воропай Наталія Вікторівна. Вітаємо майбутніх первачків в стінах нашої школи! Хай їм щастить! Консультації щодо прийому майбутніх першокласників до школи будуть здійснюватися з 14.01.2014р. в вівторок,середу та п’ятницю з 14.00 до 17.00.
|