![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
Зимові канікули. Виставка дитячих малюнків «Зимова казка»
5 січ. 2016
Вихованці 4-А класу разом з вчителем Ващенко С.П. підготували виставку дитячих малюнків «Зимова казка», яка відкрилася 5 січня 2016 року.
Виставка стала справжньою окрасою школи і переглядаючи її ніби поринаєш в чарівний світ зимової казки. Малюнки надзвичайно яскраві і оригінальні, адже вони є плодами дитячої уяви і фантазії. Протягом зимових канікул виставка буде милувати око відвідувачів. Отож, ласкаво просимо!
Мета заходу: виставки мають пізнавальне і виховне значення як для дітей, які беруть участь у підготовці експозиції, так і тих, які лиш оглядають її. Вихованцям, які готують малюнки для виставки, підготовча робота приносить не тільки радість творення, а й задоволення бути відзначеними, знати, що твою роботу цінують, приділяють їй увагу. Велике значення має виставка дитячих робіт і для батьків, які переконуються, що заняття творчістю – один з засобів всебічного розвитку дитини.
![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/05012016711.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/23122015659.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/23122015664.jpg) ![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/23122015665.jpg)
|