Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень української мови в початковій школі

11 бер. 2016
11.03.16 р. святковою лінійкою завершився тиждень української мови в початковій школі.

11.03.16 р. святковою лінійкою завершився тиждень української мови в початковій школі.

Юних знавців української мови  яскравим концертом привітали талановиті учні початкової школи   Переможці олімпіад , командних змагань  та конкурсів юних декламаторів були нагороджені грамотами.

                               Вітаємо наших переможців !

                                      Результати змагань:

 Олімпіада з української мови серед учнів  4-х класів:

І місце : 4- Б     Михайлова Дар’я

ІІ місце : 4- А   Грущак  Вікторія 

ІІІ місце :4- А   Чорна Валерія

Олімпіада з української мови серед учнів  3-х класів:

І місце :    3-В     Вовк Тетяна

                  3 – Г  Хорошун Марія

 ІІ місце :  3- В    Лисенко Марія

 ІІІ місце : 3-Г    Петриченко Валерія

Олімпіада з української мови серед учнів  2-х класів

І місце :   2-Г    Чвертка А

ІІ місце : 2- Г    Корінна І

                 2-Г    Битяк С

ІІІ місце :2-А   Іонов Г

Командні змагання з української мови серед учнів  1-х класів:

I місце –команда 1- А класу

               Команда 1 – Б класу               

II місце –команда 1- Г  класу

               команда 1- Д  класу

III місце – команди 1- В класу

Командні змагання з української мови серед учнів 2-х класів

I місце –команда   2- А класу

II місце –команда   2-В класу

III місце – команди   2 – Д класу

Командні змагання з української мови серед  учнів 3-х класів

1 місце     команда  З –А класу

2  місце    команда  З –В класу

3 місце     команда   З –Г класу

Командні змагання з української мови учнів 4-х класів

1 місце – команда  4-А   класу

2  місце - команда  4-Б   класу

3 місце -  команда  4-В  класу

 

                 Конкурс декламаторів віршів «Рідний край»

На паралелі 1-х класів

1 місце Біла Єлизавета 1 –А кл

             Стоянова Поліна 1 – Г кл

              Гладкий Назар 1 – Д кл

2 місце Довженко Мирослава 1 –А кл

             Василишина Аріна 1 –А кл

             Чупіта Софія 1 –В кл

3 місце  Шевчук Артем 1 –Д кл

              Мегера Лариса 1 –В кл

             Івлєв Ростислав 1 –Б кл

             Войцеховська Анастасія 1 –Б кл

На паралелі 2-х класів

1 місце   Суслов Микита                     2-А клас

2 місце   Островський Вячеслав         2-Б клас

               Оклокора Єлизавета             2-А клас

3  місце  Кирсанов Тимур           2-Г клас

               Хорошилова Вікторія   2-В клас

              Діндал Софія                  2-Д клас

На паралелі 3-х класів

1 місце    Чумаченко Олександр  3 – Б клас

2 місце    Плевако Домініка         3 – Б клас

               Вовк Тетяна                   3 – В клас

3  місце  Гаркуша Поліна            3 – В клас

               Тертична Вікторія         3 – Г клас

На паралелі 4-х класів

1 місце      Федоренко Софія     4 – Г клас

                   Вошколуп Софія      4 – Г клас

2 місце      Жирик  Марія            4 – Б клас

3  місце     Поліщук Діана          4 – А клас

 

Командні змагання з української мови серед учнів 1-х класів

Конкурс на кращого знавця української мови серед учнів 4-х класів

Гра з української мови «Найрозумніший» 4-А клас

Олімпіада з української мови серед учнів 2 класів

Інтегрований урок з позакласного читання ""Тарас Шевченко жити буде, поки на землі житимуть люди" 4-В клас

Результати змагань з української мови серед учнів других класів

Казковий ярмарок в 1-А класі

Конкурс віршів про рідну мову серед учнів 1-х класів

Змагання з української мови серед 3-х класів

 

      План проведення

тижня української мови з15.02 по 26.02.2016 року в початковій школі

 

Дата

Назва заходу, тема уроку

  Відповідальний

Клас,

підпис

1

15.02

Гра « Найрозумніший» (До Дня

української писемності)

Ващенко С.П.

4-А клас

2

15.02

Конкурс казок

«Розумники й розумниці»

Коваль Л.І

1 –Б клас

3

16.02

Інтегрований урок читання та української мови

Власова Т.Ю.

2 –Г клас

4

16.02

Урок з розвитку зв’язного мовлення

Мізіна Л.О.

4-Б клас

5

16.02

Проведення олімпіади на паралелі 3-х класів  

Коваль Л.І

 

Каб. № 24

6

17.02

Вікторина «Мово українська, мово солов’їна.»

Воропай Н.В.

1-В клас

7

17.02

Вікторина «В гостях у казки»

 

Смаглюк Н.В.

2 –В клас

8

17.02

Проведення олімпіади на паралелі 4-х класів  

Власова Т.Ю.

Каб. № 47

  4 урок

9

18.02

Виставка зошитів в 1-4 класах

Воропай Н.В.

1-4 клас

10

18.02

Інтегрований урок з позакласного читання

Полішко Л.І.

4- В клас

11

18.02

Конкурс знавців української мови

Грущак Н.

 

3 –Г клас

12

19.02

Проведення олімпіади на паралелі 2-х класів  

Саранчук Т.В.

Каб.№31

2 урок

13

19.02

Конкурс знавців укр..мови

серед 1-х кл

Петруненко С.П

 

Каб.№21

2 урок

14

22.02

Конкурс знавців укр. мови

серед 4-х класів

Алексєєва С.М.

Каб.№23

4 урок

15

22.02

Вікторина «Казка в гості завітала»

Данильченко І.В

3 –Б клас

1 урок

16

22.02

Виховна година «Українська мова - мова мого народу»

Алексєєва С.М.

3-В клас

17

23.02

Конкурс віршів « Рідний край «                        на паралелі 2-х класів  

Дащенко Д.Р.

Каб.№ 34

5 урок

18

23.02

Конкурс віршів « Рідний край «                                                    на паралелі 3-х класів  

Бондаревська І.М.

Каб.№21

19

23.02

Конкурс віршів « Рідний край «                                                                                                 на паралелі 4-х класів  

 

Данильченко І.В

Каб.32

5 урок

20

23.02

Конкурс знавців укр. мови

серед 2-х класів

Вошколуп Г.Ю

Каб.№46

3 урок

21

24.02

Конкурс віршів « Рідний край «                             на паралелі 1-х класів 

Полішко Л.І.

Каб.№ 14

2 урок

22

24.02

Виховний захід «Казковий ярмарок»

Нецька Л.В.

1 –А клас

23

24.02

Вікторина «Перлинки української мови»

Петруненко С.П

2 –Д клас

24

25.02

Конкурс знавців укр. мови

серед 3-х класів

Смаглюк Н.В.

Каб. № 48

25

25.02

Конкурс «Моя мова – частина душі»

 

Дащенко Д.Р.

1 –Д клас

26

25.02

Виховна година «Чарівна і калинова наша рідна мова»

 

Григорюк К.В

2 – Б клас

27

25.02

Конкурсна програма «У світи української казочки»

 

Саранчук Т.В.

1-Г клас

28

26.02

Вікторина «У світі казок»

Бондаревська І.М.

2 – А клас

29

26.02

Конкурс-змагання знавців української мови

Вошколуп Г.Ю

4 -Г  клас

30

27.02

Підведення підсумків тижня укр. мови

Грущак Н.

Григорюк К.В.

Дащенко Д.Р.

Лінійка