|
День Героїв Небесної Сотні20 лют. 2016
![]() 19.02.2016 в школі проведено ряд заходів до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні: акція «Від серця до серця», урок-роздум «Небесна сотня. Герої не вмирають», конкурс малюнків «Слава Україні – Героям слава» , перегляд фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», тематична виставка літератури «Герої не вмирають» Також пройшов єдиний урок «Тернистий шлях до свободи» на честь загиблих героїв під час Революції гідності. Урок розпочався з гімну України та хвилини мовчання, після чого учні переглянули відео стрічку та аматорські відеоролики, у яких висвітлювались події кривавої революції 2014 року, а також воля українців до незалежності, відвага, сила духу і стійкість громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстояли права і свободи людини та європейське майбутнє України
Виховна година "Тернистий шлях до свободи" до дня пам'яті Небесної Сотні 5-Б класВиховна година «Тернистий шлях до свободи» 4-А класВиховна година до Дня Героїв Небесної Сотні 9-Б класВиховна година до дня Героїв Небесної Сотні 2-В клас |