![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
Вітаємо призерок районних змагань з волейболу!
2 бер. 2016
2.03.16 р. на спортивній базі школи відбувся фінал районних змагань з волейболу серед дівчат. Запекла боротьба розгорнулася між трьома командами. Здаватися не планував ніхто. Результати визначили за різницею забитих та пропущених м'ячів. Дякуємо, дівчата! Ви справжні бійці! Склад команди: Некрасова Софія 11 кл, Грязнова Анастасія 10 кл, Лисенко Яна 10 кл, Мартиновська Діана 10 кл, Васильєва Ірина 10 кл, Ольшевська Аніта 9-Б кл, Дубіжанська Карина 10 кл.
![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/img_20160302_134359.jpg)
|