09.03.2016 відбулась зустріч учнів 7 класу з керівником музею бойової та трудової слави ради ветеранів ж/м Фрунзенський Стоговою Валентиною Григорівною. Ця зустріч була присвячена 202- річниці з дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка. Діти із задоволенням слухали про дитячі роки поета, про його наполегливість і любов до своєї рідної країни. Наприкінці виховної години діти разом із Стоговою В.Г. декламували «Заповіт» Великого Кобзаря.