![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
Чемпіонат ФСТ "Динамо" України Одеса 1-3.06.17
4 черв. 2017
Ось так наші учні відзначили день захисту дітей та Олімпійський день! Одеса-2017! Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодші. Чемпіонат проведено спільно з НОК України, Національною поліцією України та одеською обласною організацією ФСТ "Динамо" України. 22 команди з усіх куточків нашої країни зібралися у теплій гостинній Одесі. Вітаємо переможців в особистій та командній першості! А для наших учнів це - новий досвід, нові друзі, незабутні чудові враження. Дякуємо за теплий прийом, люба Одесо!!!
|