![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
До уваги батьків та учнів ліцею!
12 бер. 2020
У зв’язку з карантином нагадуємо про обов’язкове дотримання правил пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, безпеки на залізничній колії, в метро, безпечного поводження з електроприладами, газовими приладами.
Пам’ятайте про безпеку під час прогулянки на вулиці, при поводженні з незнайомими людьми та предметами, зі знайденими невідомими вибухонебезпечними речами, при катанні на велосипеді, перебуванні в лісі та біля водойм.
Уникайте скупчення людей.
Бажаємо всім бути здоровими!
![](/uploads/editor/3418/159345/news_6148/images/0_02_0a_d19a81222dcf1ed844d6addefa0100ca1bec9dc6dc87da573af418bf28b6982a_c4b67499_kopiya.jpg)
|