![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
ІІ урочиста церемонія нагородження учнів медаллю "Приз Fair Play"
4 груд. 2014
4.12.14 р. в школі відбулася ІІ урочиста церемонія нагородження учнів медаллю "Приз Fair Play". Під час заходу команди шостих класів показали виступи своїх агітбригад під гаслом "Школа - територія Fair Play". І місце завоював 6а клас, ІІ - 6г клас, ІІІ поділили 6б та 6в класи. Учні п'ятих класів набиралися досвіду, адже у наступному році і самі будуть виступати в такому конкурсі. В цьому році за шляхетну поведінку в дусі олімпійського принципу Fair Play протягом 2014 року були нагороджені такі учні: Білий Мирон 6а клас, Сич Валерія 6б клас, Гаркуша Олексій 6 в клас, Єненко Олександр 6г клас. Вітаємо переможців, які, завдяки своїй поведінці, стали взірцем для однолітків та бажаємо всім учням стати кандидатами на нагородження у майбутньому.
|