![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
96 річниця Дня Соборності України
23 січ. 2015
Під час виховної години з відзначення 96 річниці Дня Соборності України учні розглянули поняття «соборність», розповіли про утворення єдиної, незалежної Української Народної Республіки; розглянули актуальність цього свята в наш час, коли країна виборює свою незалежність під загрозою зовнішньої агресії та анексії земель. Український народ має право бути господарем у своєму домі, на своїй землі і самому вирішувати власну долю. Безмежна любов кожного громадянина до своєї України допоможе їй перемогти та відродитися! Наприкінці заходу учні утворили символічний ланцюг єднання.
![](/uploads/editor/3418/159345/news_/images/den_sobornosti.jpg)
|