![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_278/images/logo_licey_kubertena_2024.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_461/images/logo_na_sayt.png)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_208/images/12_forum.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/coubertin_school.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/baseyn.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_208/images/pavlo_nikonov_pam_yataemo.png)
![](/uploads/editor/3418/159308/sitepage_135/images/prapor3_1_1.gif)
![](/uploads/editor/3418/159345/sitepage_305/images/ndgl_116111.gif)
|
«Допоможи птаху!»
23 січ. 2015
23.01.2015 учні 5 – В класу взяли участь в акції «Допоможи птаху!». До цієї акції діти власноруч приготували годівнички та приготували корм для птахів. Рухаючись лісом, діти розвісили свої годівнички, але і не залишали без уваги інші годівнички.
Мета цієї акції: проявити піклування до птахів, через такі риси характеру як доброту, співпереживання, чутливість. Спілкуючись з природою учні отримати « море» позитивних емоцій.
|