15 лист. 2013
Відкритий інтегрований урок у 3-Г класі
![](/uploads/org3418/news_1384707138__thumb.JPG)
15.11.2013 р. Відкритий інтегрований урок у 3-Г класі «Здоров’я і харчування. Традиції харчування. Малювання осіннього килимка». Вчитель Саранчук Т.В.
12 лист. 2013
Перший етап всеукраїнського конкурсу Петра Яцика
![](/uploads/org3418/news_1384287717__thumb.JPG)
12.11.13 Смаглюк Н.В. провела перший етап всеукраїнського конкурсу Петра Яцика, серед учнів третіх класів. Мета: виявлення найкращого знавця з української мови. Переможцем став учень 3-А класу.
6 лист. 2013
«Символи та традиції Олімпійських ігор»
![](/uploads/org3418/news_1384271886__thumb.jpg)
6.11.2013 р. Інтегрований урок історії та основ Олімпійських знань
з теми: «Символи та традиції Олімпійських ігор» з учнями 6-В класу провела учитель історії Ніколаєва К.С.
Мета і завдання: сприяння інтернаціональному вихованню; гуманістичному, патріотичному і всебічному розвитку особистості; формуванню традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, ознайомити учнів з історією та символікою Олімпійських ігор
Обладнання: медіа проектор, презентація в програмі Microsoft PowerPoint, комп’ютер, mp3 - Гімн Олімпійських ігор, відео запалення олімпійського вогню.
Діти переглянули презентацію про виникнення Олімпійських ігор та взяли участь в інтелектуальній грі.
31 жовт. 2013
"Школи сприяння здоров’ю України у Європейському русі за здоров’я"
![](/uploads/org3418/news_1383476309__thumb.JPG)
31.10.2013 р. в м. Києві відбувся всеукраїнський семінар "Школи сприяння здоров’ю України у Європейському русі за здоров’я". Учасники семінару познайомилися із досвідом роботи, який був представлений старшим консультантом Нідерландського інституту по зміцненню здоров'я і профілактики захворювань, менеджером програми мережі шкіл здоров'я в Європі, Гуфом Бьюісом та профілактичною програмою «Ваше здоров'я – у Ваших руках» , завідувача Всеукраїнського науково-практичного центру здоров'я, координатора профілактичної програми «Ваше здоров'я – у Ваших руках»
Обговорили:
Умови проведення у 2015 році п’ятого Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю»;
Умови проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту на кращу регіональну програму розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.
31 жовт. 2013
Олімпіада з фізкультури
![](/uploads/org3418/news_1383222848__thumb.jpg)
31.10.2013 р. в школі відбувся шкільний тур Всеукраїнської Олімпіади з фізкультури. Переможцем серед хлопців став Кучер Едуард 11-А клас, серед дівчат Вечеріна Аліса 11-А клас. Вітаємо переможців та учасників Олімпіади!
31 жовт. 2013
«Найкмітливіший»
![](/uploads/org3418/news_1383217661__thumb.jpg)
31.10 13 була проведена у школі вікторина «Найкмітливіший» серед учнів 6-В класу
30 жовт. 2013
"Олімпійський рух: історія та сьогодення"
![](/uploads/org3418/news_1387137596__thumb.jpg)
30.10.2013 р. завершився шкільний тур Всеукраїнського конкурсу малюнків "Олімпійський рух: історія та сьогодення". Переможцями стали: Курчакова Дарія 11-А клас, Коршак Дарина 11-А клас, Стешенко Алла 11-А клас, Мовчан Адель 8-А клас, Суворова Єлизавета 8-А клас. Вітаємо переможців!
серед учнівської молоді
30 жовт. 2013
По місцях бойової слави
![](/uploads/org3418/news_1383217828__thumb.JPG)
30.10.2013 Проведена екскурсія із учнями 6-В класу по бойовим місцям слави нашого міста
Діти побували Біля Обеліску Слави. На алеї загиблих воїнів. Жовтнева площа. Біля меморіальної плити комдива , генерала Василя Каруни. Вшанували пам'ять загиблих воїнів, які віддали свої життя ,визволяючи наше місто. Екскурсія по осінньому парку імені Т.Г.Шевченка
30 жовт. 2013
День толерантності
![](/uploads/org3418/news_1383161359__thumb.jpg)
30.10.13 Учні 3б класу разом із класоводом Нецькою Л.В. прийняли участь в районному конкурсі «Полчаса на чудеса», який відбувався на базі ЦХЕТУМ. Діти із задоволенням демонстрували свої вміння: розгадували кросворди, відгадували загадки, демонстрували презентацію класу.
29 жовт. 2013
«Майстр на всі руки»
29.10.13 вчителем праці Кравчуком М.А. проведено заняття для хлопців 10-11 класів «Майстр на всі руки»