Підручники для школи
 
Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена
 
.

 

 

 

 

 

 

План роботи школи під час весняних канікул

2 квіт. 2016
З 26.03.16 по 3.04.16

 

ПЛАН  РОБОТИ  ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

28.03.2106-01.04.2016

Дата

Заходи

Час

Клас

Відповідальний

Підпис

28.03.2016

 

Пізнавальний журнал «Вода – джерело життя»

09.00-

10.00

1-2

Власова Т.Ю

 

 

Конкурс малюнків «Квіти-первоцвіти»

10.00-11.00

1-3

Коваль Л.І.

 

Розважальна гра «Народні свята весняного циклу»

10.00-

11.00

3-4

Мізіна Л.О.

 

Пізнавальне заняття «Україна в нас єдина – бережи її дитино»

10.00-

11.00

3-4

Ващенко С.П.

 

Вікторина «Знавці природи»

11.00-

12.00

5-8

Мирошник Ю.А.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» ковзанки

11.00-

12.00

9-10

Савенко І.В.

 

Підготовка до конкурсу «Сокіл» («Джура»)

12.00-13.00

9-11

Біліченко С.П.

 

29.03.2016

 

Екскурсія до парку ім. Глоби

09.00-

11.00

6-7

Безсмольний А.В.

 

Вікторина «Знавці тварин»

10.00-

11.00

1-2

Григорюк К.В.

 

Майстер-клас з виготовлення декоративного пано «Природа навесні»

11.00-

12.00

3-4

Вошколуп Г.Ю.

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний» «Екологічна стежина»

11.30-

12.30

5-6

Лоянова З.М.

Скиба Л.П.

 

Пізнавальне заняття з «Ми за збереження електроенергії»

12.00-

13.00

8-9

Тереб Л.В.

 

 

«Стрілецький клуб» – заняття з  кульової стрільби. 

11.40-

12.30

9-11

Кравчук М.А.

 

Підготовка до конкурсу «Сокіл» («Джура»)

12.00-13.00

9-10

Біліченко С.П.

 

30.03.2016

 

Конкурс малюнків «Прийшла весна. Весняні первоцвіти»

09.00-

10.00

1-2

Воропай Н.В.

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний» «Люби й вивчай свій рідний край»

10.00-

11.45

5-6

Скиба Л.П.

 

3D виставка шоколаду

в «Мост-Сіті»

10.00-

12.00

2-4

Смаглюк Н.В.

 

Літературні читання «Краса весняної пори»

11.00-12.00

6-7

Чорномаз С.М.

 

Відвідування в ТРЦ «Караван» ковзанки

11.00-

13.00

6-8

Лоянова З.М.

 

Тренінгове заняття для УР «Я-лідер»

11.00-12.00

9

Біла Н.В.

 

Підготовка учнів до ЗНО з української мови та літератури

12.00-

13.00

10-11

Біліченко С.П.

 

31.03.2016

 

Конкурси малюнків «Весняні привіти природи»

09.00-10.00

1-2

Дубовиченко Л.А.

Бондаревська І.М.

 

Підготовка до свята «Весну красну зустрічаймо»

09.30-

10.30

3-4

Данильченко І.В.

 

Корекційно-розвивальне заняття з учнями з особливими освітніми проблемами

10.30-11.30

3-4

Данильченко І.В.

 

Екскурсія до заказника «Лівобережний» «Природа – наш друг»

10.30-12.00

5-7

Владова Л.С.

 

Екскурсія до історичного музею ім. Д. Яворницького

11.00-12.00

7-8

Біліченко С.П.

Ніколаєва К.С.

 

Підготовка до конкурсу «Сокіл» («Джура»)

12.00-13.00

9-10

Біла Н.В.

 

01.04.2016

 

 

 

Вікторина «Математичний калейдоскоп»

09.00-10.00

2-3

Петруненко С.В.

 

Пізнавальний захід «Ми – за добро»

10.00-10.50

1-2

Дащенко Д.Р.

 

Розвиваюче заняття «В гармонії із собою і світом»

10.00-

11.00

3-4

Полішко Л.І.

 

 

 

Розвиваюча гра «Математичний лабіринт»

11.00-12.00

8-9

Радченко С.П.

 

Літературна вітальня «Чарівне слово поезії»

11.00-

12.00

5-7

Касьяненко Н.В.

 

Участь в районному конкурсі «Сокіл» («Джура»)

10.00-

13.00

9

Біліченко С.П.

Стріжак Л.М.

 

Робота учнівського самоврядування «Розробляємо проекти шкільних клумб»

12.00-

13.00

8-10

Раєвська І.Ю.

 

 

Графік роботи гуртків та секцій  під час весняних канікул  з 28.03.16 по 01.04.16

 

Назва

секцій та гуртків

Дні

 занять

Час

занять

П.І.П. тренера

Громадська організація «Дніпропетровська обласна федерація кіокушінкан карате-до Ренмей»

понеділок

15.00 – 17.00

Тренер

Шишков Денис Олегович

середа

15.00 – 17.00

КПНЗ

«Міська ДЮСШ з ігрових видів спорту» ДМР

понеділок

15.00 - 18.00

Тренер

Проценко Юрій Григорович

вівторок

15.00 - 18.00

середа

15.00 - 18.00

четвер

15.00 - 18.00

п’ятниця

15.00 - 18.00

Дитяча громадська організація «Асоціація аматорів танцювального мистецтва» хореографічний колектив  «Жемчужина»

понеділок

15.30 - 19.45

Матвєєва Катерина Вікторівна

вівторок

15.30 - 19.45

середа

16.30 - 18.15

Кустова Дар’я Михайлівна

18.15 – 19.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

четвер

15.30 - 19.45

Матвєєва Катерина Вікторівна

п’ятниця

16.30 - 18.15

Кустова Дар’я Михайлівна

18.15 – 19.00

Матвєєва Катерина Вікторівна

Дніпропетровське міське дитяче громадське об’єднання «Клуб спортивного танцю Тріумф»

 

 

 

Понеділок

15.00 - 18.00

 

 

 

Тренер

Гуков Юрій Геннадійович

 

 

 

Вівторок

14.00 - 19.00

Середа

15.00 - 18.00

Четвер

14.00 - 19.00

П’ятниця

14.00 - 16.00

КПНЗ «СДЮСШОР №6» Дніпропетровської міської ради, навчально-тренувальні заняття з фехтування

Понеділок

16.00-18.00

Тренер

Агалаков В’ячеслав Сергійович

Середа

16.00-18.00

П’ятниця

16.00-18.00

Громадська організація «Дніпропетровськ» навчально-тренувальні заняття з черлідингу

Вівторок

15.30-16.30

Ковтун

Анастасія Сергіївна

Четвер

15.30-16.30

Дніпропетровська обласна спортивна федерація кіокушінкан карате-до

Вівторок

17.00 - 18.30

Тренер Коркач Антон Ігорович

Четвер

17.00 - 18.30

 

Графік роботи спортивних залів під час весняних канікул з 28.03.16 по 01.04.16

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

28.03.2016 р.

1. Заняття з ігрових видів спорту. Футбол.

1000 - 1200

1 - 4

Агалакова С.М.

2. ЗФП. Спортивні ігри.

1200 – 1400

5 - 7

Агалакова С.М.

Лиходій О.О.

3. Заняття з баскетболу.

1400 – 1500

7 - 11

Агалакова С.М.

Лиходій О.О.

4. Заняття з ігрових видів спорту.

1500 – 1700

5 - 9

Лиходій О.О.

29.03.2016 р.

1. Рухливі ігри, естафети.

1000 - 1200

1 - 4

Кутовий І.В.

2. Волейбол.

1200 – 1400

5 - 7

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

3. Заняття зі стрітболу.

1400 – 1500

7 - 11

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

4. ЗФП. Спортивні ігри.

1500 – 1700

5 - 9

Агалакова С.М.

30.03.2016 р.

1. ЗФП. Спортивні ігри.

1000 - 1200

3 - 4

Агалакова С.М.

2. Весняні розваги «Спритні, сміливі»

1200 – 1400

1 - 2

Кутовий І.В.

Агалакова С.М.

3. Заняття з волейболу.

1400 – 1500

8 - 11

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

4. Змагання з ігрових видів спорту.

1500 – 1700

5 - 9

Кутовий І.В.

31.03.2016р.

1.Рухливі ігри на свіжому повітрі.

1000 - 1200

1 - 4

Агалакова С.М.

2.ЗФП. Спортивні ігри.

1200 - 1400

5 - 9

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

3.     Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол.

1400 – 1500

9 - 10

Агалакова С.М.

Кутовий І.В.

4.     Заняття з ігрових видів спорту. Футбол.

1500 – 1700

5 - 9

Кутовий І.В.

01.04.2016р.

1. ЗФП. Спортивні ігри.

1000 - 1200

1 - 4

Михайлов С.В.

2. Заняття з ігрових видів спорту. Баскетбол.

1200 – 1400

5 - 9

Михайлов С.В.

Михайлова В.Д.

3. Заняття  з  футболу.

1400 – 1500

4 - 6

Михайлов С.В.

Михайлова В.Д.

4.Змагання. Спортивні ігри.

1500 – 1700

8 - 11

Михайлов С.В.

Михайлова В.Д.

 

Графік роботи басейну під час весняних канікул з 28.03.16 по 01.04.16

 

Назва заходу

Дата прове­дення, час

Клас

Відповідальний

28.03.2016 р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

29.03.2016 р.

Заняття секції

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

30.03.2016 р.

Ігри на воді

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Плавання вільним стилем

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

31.03.2016р.

Плавання вільним стилем

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Вчуся плавати

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Заняття секції

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

01.04.2016р.

Вчуся плавати

1000 - 1100

1 - 4

Щукін С.В.

Ігри на воді

1100 – 1200

1 - 4

Щукін С.В.

Естафети, змагання

1200 – 1300

5 - 7

Щукін С.В.

Заняття секції

1300 – 1400

7 - 11

Щукін С.В.

 

Графік роботи комп’ютерного кабінету під час весняних канікул 2015-2016 н. р.

 

Назва заходу

Час проведення

Клас

Відповідальний

28.03.2016

1. Конкурс комп’ютерних презентацій  на весняну тематику.

09.00-11.00

 

7-8

Зінченко В.В.

 

2. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-13.00

4-6

3. Робота в Інтернеті.

13.00-14.00

9-10

4. Робота  по підготовці до конкурсу «Ми-діти галактики»

14.00-16.00

10-11

29.03.2016

1. Клавіатурний тренажер

09.00-11.00

4-6

Зінченко В.В.

 

2. Робота в Інтернеті

11.00-13.00

7-8

3. Конкурс комп’ютерних малюнків «Весняні барви ».

13.00-14.00

8-10

4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

14.00-16.00

6-7

30.03.2016

1. Конкурс комп’ютерних  малюнків «Ні-війні».

09.00-11.00

10

Зінченко В.В.

 

2. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

11.00-14.00

4-6

3. Робота в Інтернеті.

14.00-16.00

7-8

31.03.2016

1. Клавіатурний тренажер

09.00-10.00

7-8

Зінченко В.В.

 

2. Створення комп’ютерних малюнків на тему  «Весна красна».

10.00-11.00

8-10

3. Робота в Інтернеті.

11.00-12.00

4-6

4. Комп’ютерні ігри на розвиток логічного мислення

12.00-13.00

5-7

01.04.2016

1. Клавіатурний тренажер. Вчимо англійську клавіатуру

09.00-11.00

9-10

Зінченко В.В.

 

2. Робота в Інтернеті.

11.00-14.00

4-6

3. Огляд комп’ютерних презентацій на спортивну тематику.

14.00-16.00

7-8

 

 

Графік роботи бібліотеки під час весняних канікул 28.03.16-01.04.16

 

Дата

Заходи

Час

Класи

Відповідальний

28.03.2016

До дня великого казкаря Г. Андерсена «Казкова мозаїка»

10.00-11.00

6-7

Бібліотекарі Пахомова Т.І., Пльонкіна Н.Ю.

Квест «А що ти знаєш про книгу?»

11.00-12.00

2-3

Конкурс декламаторів  лірики Л.Костенко

12.00-13.00

10-11

29.03.2016

Майстер-клас виразного читання віршів

10.00-11.00

6-7

Бібліотекарі Пахомова Т.І., Пльонкіна Н.Ю.

Година інформації «Твоє ім’я – твій друг»

11.00-12.00

11

Вікторина «Вчись і ти як книгу берегти»

12.00-13.00

3-4

30.03.2016

Вікторина «Откуда к нам книга прийшла»

10.00-11.00

5-6

Бібліотекарі Пахомова Т.І., Пльонкіна Н.Ю.

Година інформації «Брати наші менші»

11.00-12.00

3-4

Диспут на тему «Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: сучасне і майбутнє»

12.00-13.00

9-10

31.03.2016

Гра-конкурс «Подорож сторінками книг»

10.00-11.00

6-7

Бібліотекарі Пахомова Т.І., Пльонкіна Н.Ю.

Бібліотечна година «До Всесвітнього Дня до боротьби з туберкульозом»

11.00-12.00

11

Конкурс «Чи знаєш ти казку?»

12.00-13.00

2-3

01.04.2015

Уявна подорож по періодичних виданнях для середнього шкільного віку

10.00-11.00

7-8

Бібліотекарі Пахомова Т.І., Пльонкіна Н.Ю.

Заняття з елементами тренінгу (за майбутнє без СНІДУ)

11.00-12.00

9-11

Алфавітно – казкова вікторина

12.00-13.00

2-4